• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje modele

OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
#21
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Jeśli chodzi o malowanie elementów to niestety nie mam do tego ręki, więc musi zostać tak jak jest.
Dzisiaj scania firmy EHG recykling. Kupiłem ją kiedyś ze względu na konfigurację, ale niestety nie wiem do jakich odpadów używa się takich kontenerów, jeśli ktoś wie proszę o info.
Zapraszam do komentowania, oceniania. Pozdrawiam:)

IMG_2482.JPG
IMG_2483.JPG
IMG_2484.JPG
IMG_2490.JPG
IMG_2492.JPG

[DOUBLEPOST=1489679941][/DOUBLEPOST]Faktycznie bdfy robiłyby lepsze wrażenie.
Ciekawy ten model , ale w tym przypadku herpa dała plamę . Powinny być BDF , a nie zwykłe kontenery bo z nimi trochę lipnie wygląda .
 

wojt34

Nowy użytkownik
Reakcje
7 0 0
#22
Witam.
Na marketach można spotkać takie kontenery na odpady , u mnie np. widziałem takie pod carrefour i aldi , tylko ten na przyczepie masz odwrotnie założony.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#23
To jest tzw. prasokontener. Odpady wrzuca się przez tą górną pokrywę, na dole jest prasa podłączana do siły, która upycha śmieci w kontenerze. A opróżnia się go tylną klapą. U mnie w firmie w takich kontenerach składuje się folie. Ciekawy model za sprawą tych kontenerów, nawet nie wiedziałem, że mają ruchome klapy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#27
Ciekawa śmieciarka. Z takimi kontenerami śmieciowymi to rzadko firmy wypuszczały miniaturki.
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
#32
Witam. Dziękuję za oceny i komentarze. Dzisiaj scania firmy Ruhland produkcji firmy AWM
Zapraszam do oceniania i komentowania.

IMG_2612.JPG
IMG_2613.JPG
IMG_2614.JPG
IMG_2616.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
#35
Fajnie się prezentuje ta scania z tą dużą wanną . Trzeba będzie chyba rozbudować swoją kolekcję o kilka modeli z taką naczepą od AWM . Zastanawia mnie jeszcze jedno , a mianowicie czy ta firma nie ma oddziału w naszym kraju ? Ostatnio mijałem się zestawami w takim malowaniu na Gdańskich blachach i były w pełni obklejone w te barwy i nie wyglądały jakby były odkupione bo były to dość świeże auta .
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
#36
Ciekawa informacja. Niestety nie mam pojęcia, czy ta firma otwarła oddział w Polsce. Ruhland spedition znajduje się w południowo-wschodnich Niemczech, na ich stronie internetowej nie ma żadnych informacji na temat oddziałów w innych krajach. Z tego wynikałoby, że nie ma. Chyba, że dopiero co otwarli oddział w Polsce i jeszcze o tym nie napisali.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#37
Witamy 100% forumowicza ;). Fajnie, że pokazujesz swoje zbiory. Mój nr. 1 jak do tej pory, to DMS. Dawno temu , był to mój drugi model. Co prawda Actros z BDFami, ale z tej samej wielkiej rodziny...
 

Podobne wątki