• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje modele

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Natrafiłem dopiero teraz na tą prezentacje. Ten model Sachs Transa chyba najbardziej podoba mi się ze wszystkich jakie Herpa wydała, prosty bez przepychu tak jak lubię. (y) Będę musiał się za nim rozejrzeć.
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Witam po długiej przerwie. Dziękuję za komentarze i oceny. Udało mi się odkopać temat, więc będzie trzeba nadrobić prezentowanie modeli:ROFL:
Dziś model włoskiej firmy Battazza trasporti . Zapraszam do komentowania i oceniania.
Ps. Slavi niestety nie posiadam pozostałych modeli Sachs transu
20191027_124557.jpg
20191027_115033.jpg
20191027_115125.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.524 68 0
Kolekcja bardzo ciekawa(y), ponadto masz taki dar z którego może sobie nie zdajesz sprawy:D, fotografujesz modele AWM w taki sposób
że wyglądają jak Herpa i ma się je ochotę kupić;), a takie iveco jak wyżej mam w planach tylko z jakąś puszką.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Bardzo fajnie wygląda Iveco w tych barwach. Lubię tą ciężarówkę. Poszukaj tylko owiewki, bo z prawego narożnika Ci gdzieś zleciała. Niestety, modele AWM tak mają i czasem trzeba wspomóc się klejem, bo inaczej to potrafią rozpadać się w rękach.
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Bardzo fajnie wygląda Iveco w tych barwach. Lubię tą ciężarówkę. Poszukaj tylko owiewki, bo z prawego narożnika Ci gdzieś zleciała. Niestety, modele AWM tak mają i czasem trzeba wspomóc się klejem, bo inaczej to potrafią rozpadać się w rękach.
Faktycznie nie zauważyłem, na szczęście była w pudełku, dziękuję za zwrócenie uwagi(y)
 

Podobne wątki