• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Osobowe i Dostawcze - PACEK

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#24
Bardzo elegancki samochód. Ładnie prezentuje się na dużych kołach i w czarnym, błyszczącym kolorze. Srebrne wstawki dodają klasy.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#25
Moje zdanie na temat tego modelu nigdy się nie zmieni. Jeden z ładniejszych i precyzyjnie wydanych modeli VW w ostatnim czasie. Czarny kolor podkreśla wspaniale jego elegancką linię nadwozia.
Felgi o sportowym zacięciu z pakietu R-Line dodają mu drapieżności. Wykończenie przednich świateł przepiękne, tak samo jak chromowane listwy wokół Touarega. Oznaczenia i reszta detali Extra.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#30
Kolejny ładny model z koncernu VW. Audi A5 Sportback ma niepowtarzalną linię nadwozia. Czerwony metaliczny kolor bardzo pasuje do tego rodzinnego Audi ze sportowymi zacięciami Coupe. Wykonanie herpy wzorowe.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#31
W rzeczywistości dużo bardziej przemawia do mnie A7 niż A5, ale w H0 ten jest równie ładny. Szkoda, że nie jest np. niebieski - wyglądałby bardziej "sportowo". :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#37
Wykonanie ponadprzeciętne tego włoskiego maluszka. Znaczek z przodu i pomarańczowe kierunkowskazy dodają mu pełnego realizmu. Malowanie włoskiej policji jak z filmu ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.564 386 20
#38
Taki typowy włoski i we włoskich barwach. Fajnie wygląda. Pasuje mu to malowanie. Fiacik bardzo ciekawy.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#40
No szczerze polecam na pewno to nie ostatnie w najbliższym czasie porsche jakie zakupiłem :) pozdrawiam serdecznie
No kto bogatemu zabroni;):D Ja to muszę się zakupem tylko modeli zadowolić:)
A tak na poważnie to b. fajnie wykonany model ze szczegółami.(y)(y)
[DOUBLEPOST=1460032844][/DOUBLEPOST]Vw i Audica też świetne i mi się podobają. Zazdrości nie ma bo i u mnie garażują:D:p
A Fiat też się nieźle prezentuje jako auto służb(y)
 

Podobne wątki