• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje modele jako dodatek do kolei w skali 1:87

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#1
Witam.
Ponieważ uzbierała mi się już dość pokaźna kolekcja samochodów w skali 1:87, chciałbym pochwalić się swoją kolekcją.
Dzięki temu wątkowi może uda mi się utworzyć archiwum posiadanych pojazdów oraz co nieco dowiedzieć się na temat posiadanych modeli.
Samochody zbieram jako dodatek do modeli taboru kolejowego, nie jest to jednak moje główne zamiłowanie.
Nasi koledzy z forum tworzą tak wspaniałe modele, że trudno nie połączyć kolekcjonowania "kolejek" z kolekcjonowaniem "autek" ;-) .
 
OP
OP
avecez

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#7
Dziękuję za pochlebne opinie. Oczywiście ciąg dalszy nastąpi. Na razie staram się trochę ogarnąć przed świętami po długiej nieobecności w domu.
Zaczyna się ciekawie :) Dajesz dalej!
Tutaj wypadałoby wkleić fotkę Syrenki złomka twojego autorstwa, ale nie będę powielał zdjęć. Myślę że ten złomek w twoim wykonaniu wygląda lepiej niż wyglądałby oryginalny złom Syrenki ;-)
 
OP
OP
avecez

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#14
Coś czuję że trzeba zrobić większą ;)
Mam w planach wykończenie swojej dioramki, takiej do prezentacji i prób taboru kolejowego i w ciągu ostatnich dni wymyśliłem sobie aby zrobić tam też placyk do prezentacji samochodów. Dioramka "robi się" już 10 rok, więc za następne 10 może ją skończę ;-)
Niestety praca jest "tam" a hobby "tu", więc i czasu brak ;-(( .
Liczę na Syrenkę od Ciebie @Astro , którą tworzysz. Kiedyś ojciec miał Syrenkę, którą zjeździliśmy dużą część Polski, tylko nie pamiętam czy to była 104 czy 105. Gdzieś mam zdjęcie, jak znajdę to zeskanuję i wkleję, może w tym roku się uda ;-) .
Dzięki za "lajki" ;-) .
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#15
Prośba o zrobienie porządku w temacie.
Mamy wydzielone działy: samochody osobowe i ciężarowe.
W razie problemów służę uprzejmie pomocą.
Zapraszam na PW.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki