• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja moje modele grz19762

Reakcje
0 0 0
#1
Witam kolegów z nowego forum modelarskiego.Chciałbym przedstawić kilka modeli z mojej kolekcji Być może są już znane z innego forum.,ale niebawem postaram się o coś nowego








 
M

Maverick

Gość
#4
Witamy na forum!
Po raz kolejny "brzydal" wcale już nie jest taki brzydki a wręcz przeciwnie i chyba już się do niego po prostu przyzwyczailem to znaczy do jego "nowoczesnego dizajnu".
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#5
Fajne czerwone samochody pokazujesz ;). Dźwig bardzo ciekawy. Wydaje mi się, że dużo fajniej wyglądała by właśnie Scania przewożąca ten dźwig.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#8
Bardzo korzystnie wygląda MAN w zestawie z naczepą wyposażony w ciężki HDS, mi by się taki zestaw przydał do wożenia kontenerów socjalnych.:)
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#12
Bardzo ciekawie wyglądają te Twoje ciężkie zestawy, według mnie najbardziej atrakcyjny jest Mercedes SK ciągnik siodłowy EuroCab w zestawie z naczepą wiozącą koparkę, może tylko ten sprzęg z przodu zmieniłbym na mniejszy.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#18
Zestaw z kontenerem mi się podoba.Kibri robi takie baraki dla budowniczych, może zamiast tej puski ustaw taki barak, będzie wygladał jeszcze ciekawiej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#19
Tych czerwonych to nazbierałeś nie mało. Bardzo fajna kolekcja. Najbardziej podoba mi się dwa SK-acze: z naczepą bez plandeki i z żółtą koparką CAT-a.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#20
W tej prezentacji też mi najbardziej sie podoba Mercedes z balstówką z Kibri. Ten kontener nie bardzo pasuje , to fakt. Może zamiast 40 , 20 postawić. Takie konfiguracje są częstym widokiem na drogach.
Co do poprzedniej prezentacji to mam , czy miałem zdjęcia podobnego zestawu z pojemnikami. Różnica jest taka , ze dźwig jest konstrukcji podobnej do tego co robi w lesie - Inaczej się składa przez co zabiera mniej miejsca. Pojemnik jest wyższy i dolega prawie do dźwigu. Podwozie też ma dłuższe ale chyba nie takie jak zrobiłeś. Generalnie ja zbieram najpierw zdjęcia , aby chociaż w 80% przypominał oryginał. A jeszcze jedno , dźwig ma chwytak do złomu.
 

Podobne wątki