• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moje modele cieżarówek w 1-43

OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Ponieważ nie jestem zarejestrowany na innych forach po za tym, to zadam tu takie pytanie. Czy koledzy samochodziarze z naszego forum mają wiadomości co dalej z giełdą modelarską która się odbywała w Warszawie w Automobilklubie na ul. Powstańców Śląskich?. Słyszałem że została odwołana w miesiącu wrześniu.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Ponieważ nie jestem zarejestrowany na innych forach po za tym, to zadam tu takie pytanie. Czy koledzy samochodziarze z naszego forum mają wiadomości co dalej z giełdą modelarską która się odbywała w Warszawie w Automobilklubie na ul. Powstańców Śląskich?. Słyszałem że została odwołana w miesiącu wrześniu.
Witam..Tak giełdy nie będzie jak na razie ze względu rozwiązania umowy na wynajem sali.
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
Na prawdę piękna konwersja. U mnie czekają na konwersję Ikarus 66 i Jelcz PR100. Oraz dwa Ikarusy 66 w H0.
A w tej kolekcji jest też piękny Chausson APH521/522. Takie jeździły w Warszawie. Jedynie te okienka w dachu są do likwidacji.
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
793 1 0
Tak nie śmiało zauważę że trójkąt powinien leżeć na dachu, jak mniemam spadek po niemiecki oznaczający pojazd z przyczepą, jeśli holowana to w górę jak bez to na płask ;) taki detal w sumie, a za malowanie z Katowic ++++
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 1
Skala 1:43 6
Skala 1:43 13
Skala 1:43 104
Skala 1:43 24

Podobne wątki