• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moje modele cieżarówek w 1-43

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#41
Są i prawdziwe,tylko nie są w takich dużych ilościach aby były widoczne na polskich drogach.Dzisiaj zmierzyłem szerokość kabiny,w modelu wynosi 62 mm a powinno być 57,4 mm więc jest szerszy o 4,6 mm co po przeliczeniu daje skalę 1/40 a nie 1/43,5. Modele są ładne, dlatego pozostaną w mojej kolekcji. Zobacz załącznik 201366
Witaj Kolego .Obserwuję Twoje posty od jakiegoś czasu i zostaje mi powiedzieć jedno .Model są przepiękne !! Skala 1:43 ma to do siebie że potrafi już nieźle "narobić" oczywiście pozytywnie :)
Model traktorka z balami drewna jest moim faworytem .Jednak unimog oraz ostatnio prezentowane mercedesy .... majstersztyk i rzadkie modele .Gratuluję tak wspaniałej kolekcji ,jest na co popatrzeć .
Czekam na więcej ponieważ domniemam że to tylko Twój "mały wycinek" :) No i teraz może się powtórzę jak poprzednicy ale "biadolę" czemu tego nie ma w skali 1:64 :) Oni oczywiście w innych skalach takie cacka by chcieli :)
Piękne modele ,raz jeszcze gratuluję i życzę następnych udanych prezentacji na forum (y)[DOUBLEPOST=1401131058,1401130626][/DOUBLEPOST]
Na pudełku jest tylko napis Made in China.
moim skromnym zdaniem to jest typowy atlas .Tak robią nie które firmy ze nadwyżki nie sprzedane sa puszczane w "inny" obieg" moze się mylę ale wykonanie oraz sam model świadczy o jednym :)
za jakiś czas pokarzę to na modelach 1:64 ... i to nie tych kiepskich :) Cały świat Rządzi sie pieniądzem i tak to jest
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#42
W zasadzie nie pociągają mnie samochody osobowe,ale gdy model mi się podoba to go kupuję. Dzisiaj przedstawię kilka osobówek zakupionych w okresie ostatnich 3 lat. Jednak pierwsze zdjęcia przedstawiają model Mercedesa Axora - ciągnika siodłowego.
Zdjęcie-0036.jpg
Zdjęcie-0037.jpg
Zdjęcie-0038.jpg
Zdjęcie-0022.jpg
Zdjęcie-0023.jpg
Zdjęcie-0024.jpg
Zdjęcie-0025.jpg
Zdjęcie-0026.jpg
Zdjęcie-0028.jpg
Zdjęcie-0029.jpg
Zdjęcie-0031.jpg
Zdjęcie-0032.jpg
 

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
533 0 0
#43
Modele bardzo ciekawe. Ciężarówka pierwsza klasa, a "skrzydlak" rządzi. Może przednie światła nie są rewelacyjne, ale przyczepka dodaje mu uroku ;)
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#46
Zdjęcia przedstawiające modele powyżej cenowo przedstawiały się tak; ciągnik siodłowy 150 zł, mercedes z przyczepką 130 zł, pozostałe 70 -80 zł. Teraz pokaże modele które kupiłem w przedziale cenowym 10 - 15 zł.
Zdjęcie-0030.jpg
Zdjęcie-0033.jpg
Zdjęcie-0034.jpg
Zdjęcie-0035.jpg
Zdjęcie-0039.jpg
Zdjęcie-0040.jpg
Zdjęcie-0041.jpg
Zdjęcie-0045.jpg
Zdjęcie-0047.jpg
Zdjęcie-0049.jpg
Zdjęcie-0052.jpg
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#47
WOW, ale ich tu jest :eek:
Policjanty niszczą konkurencję, lubię te polskie radiowozy, jakoś tak nie straszą bardzo (tak jak niemieckie) :ROFL:
Yariska super, też prosto z polskich dróg, no a Fiat 500, cóż...Maluch vol.2 więc też można powiedzieć, że polonik :gwizd:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#48
Sporo na raz pokazujesz. Ale jakoś na ciężarówki te ostatnio pokazane modele mi nie wyglądają. No poza Actrosem. Dobrze by było, żebyś osobowe pokazywał w osobnym temacie, bo tak to się robi trochę bałaganu.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#49
Tak jak napisałem wcześniej nie jestem fanem osobówek dlatego nie chciałem zakładać nowego tematu dla tych kilku modeli samochodów osobowych, żeby temat był nieaktywny przez rok lub dłużej, dlatego wkleiłem je do tematu o ciężarówkach. Lecz jeżeli te zdjęcia w tym temacie nie wszystkim się podobają to proszę moderatora o podjęcie decyzji i przeniesienie lub nie tych zdjęć do osobnego tematu w dziale o samochodach osobowych - tytuł tematu po przeniesieniu [ Moje modele samochodów osobowych] lub pozostawieniu ich w tym temacie. Kolega przemek 77 w swoim temacie też prezentuje modele samochodów osobowych i ciężarowych razem w jednym temacie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#50
Tak jak napisałem wcześniej nie jestem fanem osobówek dlatego nie chciałem zakładać nowego tematu dla tych kilku modeli samochodów osobowych, żeby temat był nieaktywny przez rok lub dłużej, dlatego wkleiłem je do tematu o ciężarówkach.
Jeśli tak to wycofuję swoją prośbę o stworzenie nowego osobowego tematu. :)
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#54
Ciężarówki od Putina mają moc ;) .Ale "Merkelowy" pojazd unimog kładzie wszystko na łopatki.Świetne wykonanie i nietuzinkowa kompilacja osprzętu na nim zamontowanego.Nie dziwie Ci się że nie mogłeś sie oprzeć ,oj nie (y)(y)(y)(y)
>>>>>>>>>Swietny model !!!!! (y)(y)(y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#55
Pięknie ten zimowy Unimog się prezentuje. Masa szczegółów i dodatków. Kapitalny model. Gratuluję posiadania. (y)
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#59
I kolejne zakupy na giełdzie i w salonie Mercedesa. Na model Tatry polowałem jak tylko zobaczyłem jej zdjęcie. Jest to model na rynek Francuski. Jako rodzynek wstawiam zdjęcie Poloneza , ponieważ takim modelem jeżdziłem przez 10 lat.
Zdjęcie-0002.jpg
Zdjęcie-0007.jpg
Zdjęcie-0016.jpg
Zdjęcie-0009.jpg
Zdjęcie-0015.jpg
Zdjęcie-0018.jpg
Zdjęcie-0021.jpg
Zdjęcie-0023.jpg
Zdjęcie-0024.jpg
Zdjęcie-0025.jpg
Zdjęcie-0028.jpg
Zdjęcie-0030.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#60
Piękne te ciężarówki. Co jedna to lepsza. Z tych starych, to Ifa i Tatra wyglądają bardzo fajnie. Ale i tak Unimog przebija je wyglądem. Jest po prostu świetny.
W Polonezie przydałoby się zmienić koła, bo te jakoś mi nie pasują i przypominają samochodziki typu Matchbox, lub Siku.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 1
Skala 1:43 6
Skala 1:43 13
Skala 1:43 104
Skala 1:43 24

Podobne wątki