• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Ta laweta to całkiem udany wypust, dodatkowo malowanie inne niż niemieckie przekonało mnie również do nabycia go. Jedynym minusem według mnie to jest ładunek, który nie powala.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Widzę że spora część forumowiczów nabyła ten model. A warto, bo połączenie nowej zabudowy z hiszpańską firmą jest bardzo nietuzinkowe. Co do ładunku to nowe auta z fabryki zazwyczaj wyglądają goło.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Bardzo ciekawy model. Dobrze , ze sobie go nie kupię, chociaż w piątek miałem możliwość kupienia pudełka z samym ładunkiem.

Widzę że spora część forumowiczów nabyła ten model. A warto, bo połączenie nowej zabudowy z hiszpańską firmą jest bardzo nietuzinkowe. Co do ładunku to nowe auta z fabryki zazwyczaj wyglądają goło.
Damian, może jadą do jakiegoś bogatego dilera. :D
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model w dość oryginalnej kolorystyce (mowa tu o różu ;)), która może trochę razić po oczach, jednak patrząc ogólnie to całość zestawu zachęca do posiadania, a przynajmniej do oglądania :)
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Bardzo ciekawy model w postaci tego zestawu, a malowanie samego ciągnika jak najbardziej mi leży (y) Niebieskie piasty i tył naczepy zasługują na uznanie w oczach niejednego kolekcjonera ;) Gratuluję posiadania tej pozycji :)
 
OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Bardzo fajne malowanie ma ta firma . Zawsze przyciągało ono moją uwagę . Ten model natomiast bardzo fajnie wykonany i mi sie jak najbardziej podoba . Planujesz polowanie na poprzedniczki ? :cool:
Dzięki za wpis ;) Planować to raczej nie planuję,ale jakbym kiedyś gdzieś na aukcji trafił model w stanie takim jak od producenta to mógłbym pewnie kupić :)
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Kapitalny model sam czekam na swoją sztukę. Kilka razy spotkałem na drodze zestawy tej firmy i zaraz zakochałem się w tym malowaniu. Zdobycie starszej siostry to dość spory wydatek, ponieważ osiąga wysokie kwoty na aukcjach.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki