• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
"Wormser" bardzo ciekawy i można już uzbierać dość ciekawą pod kolekcję, ja jedna wrócę do poprzedniej prezentacji. "Siefert patrzy" na mnie za każdym razem , jak jestem w sklepie modelarskim i boję się, że zaczyna coś iskrzyć między nami :ROFL:. Mimo nie małej ceny, chyba sobie go zafunduje. Ładunek robi najlepszą robotę... Gratuluje świetnego nabytku (y).
W takim razie koniecznie musisz sobie takiego Sieferta zafundować jak jest chemia między Wami :D :D :D Dzięki za komentarz ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Też chwilę myślałem nad zakupem tego modelu. Dosyć rzadka konfiguracja nowego Dafa i znane barwy. Bardzo trafny wybór. Tylko czy tutaj jest coś tylko źle poskładane, że zabudowa jest tak krzywo, czy Herpa odwaliła babola i rama jest krzywa? o_O
 

Podobne wątki