• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#2
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj tematy innych użytkowników forum i baw się dobrze.
Piękny ten zestaw. Trochę niektóre fotki nieostre, ale jak na początek całkiem nie źle. Rób fotki tak jak na drugim zdjęciu, to model będzie ostry i będzie się lepiej oglądało.:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#5
Seifert bardzo fajny. Im częściej go oglądam, tym bardziej mi się podoba. Fotki dużo lepsze. Tak trzymaj. (y)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#6
Co do kolekcji dość ciekawa. Emons mimo swoich kilku błędów jest godny uwagi szczególnie że jest z rosyjskiego oddziału. A MB MP4 podoba mi się bo jest w lowdecku :D

A co do prezentacji to tak jak koledzy wspomnieli, rób ostre fotki, z czasem może postaraj się o jakieś tło bardziej pasujące do modeli niż jakaś torba ze słonecznikiem i kimś w majtkach :p

No i polecam używać funkcji "podgląd" przez zamieszczeniem postu aby, uniknąć przesunięć tekstu względem zdjęć :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#7
Witaj na forum . Bardzo ciekawe model nam tutaj na początku zaprezentowałeś . Jeśli chodzi o malowanie to stawiam na Seiferta . Świetnie się ono prezentuje , prawie jak Fercam ;) Co do fotek to tak jak koledzy wyże napisali , czyli jednolite tło i albo pokazujemy całe modele , albo całe dziewczyny :ROFL:
 
OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#8
dzieki ze podobaja Wam sie modele postaram sie na nastepne modele wymyslec juz jakies tlo ;) ps . tez wlasnie myslalem miedzy tym Seifertem a Fercamem hehe
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#9
Witaj na forum:).Modele pokazałeś bardzo fajne jak na początek prezentacji .przyciągają wzrok i sam mam na nie ochotę zakupu ..resztę napisali koledzy a ja tylko dodam jeszcze raz abyś pokazywał swoją kolekcję i nie zapominał o komentarzach u innych kolegów z forum a na pewno to wszyscy docenią .(y);)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#10
Witamy na forum.
Model warte posiadania i się powtórzę co napisali koledzy, bo musisz popracowac nad fotkami. Nic na szybko.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#13
Volvo w malowaniu Van Driela bardzo fajne i bardzo mi się podoba. Fotki znów trochę nieostre i psują wygląd modelu. :(
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#16
Ode mnie plus za Seiferta, gdyż sam go posiadam. :D Emons to też dobry zakup, a Volvo mimo że już trochę oklepane, to jego malowanie zawsze będzie zwracać na siebie większą uwagę. Ale postaraj się jednak o jakieś lepsze tło do zdjęć.
 

Podobne wątki