• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje Modele Ciężarowe - PACEK

DamLen

Znany użytkownik
Widzę że spora część forumowiczów nabyła ten model. A warto, bo połączenie nowej zabudowy z hiszpańską firmą jest bardzo nietuzinkowe. Co do ładunku to nowe auta z fabryki zazwyczaj wyglądają goło.

Slavi

Aktywny użytkownik
Bardzo ciekawy model. Dobrze , ze sobie go nie kupię, chociaż w piątek miałem możliwość kupienia pudełka z samym ładunkiem.

Widzę że spora część forumowiczów nabyła ten model. A warto, bo połączenie nowej zabudowy z hiszpańską firmą jest bardzo nietuzinkowe. Co do ładunku to nowe auta z fabryki zazwyczaj wyglądają goło.
Damian, może jadą do jakiegoś bogatego dilera. :D

FH-12

Aktywny użytkownik
Kapitalny model sam czekam na swoją sztukę. Kilka razy spotkałem na drodze zestawy tej firmy i zaraz zakochałem się w tym malowaniu. Zdobycie starszej siostry to dość spory wydatek, ponieważ osiąga wysokie kwoty na aukcjach.

Ostatnio edytowane: