• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Kontenery Athearna sprzedawane są po trzy sztuki i taki zestaw można kupić za około 100 zł. Także cena pojedynczego kontenera jest porównywalna. Jedynie przesyłka jest droższa, bo najczęściej z USA. Ale można trafić na niemieckim ebayu i wtedy już dostawa nie przeraża...
Maciek, sorry, chętnie kupie po 100 zestaw Athearna, a Ty ogarnij przesyłkę z US, będzie porównywalnie.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Widzę, premiera najnowszego EKB na forum :). Widziałem ten model na żywo :D i mimo oczywistych niedoskonałości wart posiadania. Jak na Herpę, fajny "open top" Maersk z którym nigdy się nie spotkałem w naszej skali...

Kontenery Athearna sprzedawane są po trzy sztuki i taki zestaw można kupić za około 100 zł. Także cena pojedynczego kontenera jest porównywalna. Jedynie przesyłka jest droższa, bo najczęściej z USA. Ale można trafić na niemieckim ebayu i wtedy już dostawa nie przeraża...
Niestety Maćku, też się z Tobą nie zgodzę. Jak chcesz zamówić kontenery z USA, to za trzecią paczkę (za kolejne 3szt.) płacisz kolejną przesyłkę... I tak za co dwa następne zestawy... Znalezienie czegoś w normalnej cenie i w wielkości do 45'ft na niemieckim Ebay też wymaga śledzenia non stop i dużo szczęścia. Wiem coś na ten temat, bo mam ok. 30 szt. tych kontenerów i strasznie ciężko było je zdobyć...
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Mi tam się podoba, barwy EKB dobrze leżą na każdym ciągniku. Plus za te czarne piasty i Maerska. A ciągłe narzekanie na belki tak jak powiedział @pj-pauli jest już nudne. Znamy politykę Herpy w tym temacie i pozostaje nam się z nią chyba pogodzić, albo nie nabywać modeli, a niemiec i tak kupi. Nie ma chyba modelu produkowanego seryjnie, który byłby idealny, niezależnie od firmy i skali. Tak to już chyba jest że każdy producent ma jakąś charakterystyczną dla siebie wadę. :)
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Im dłużej oglądam ten model tym bardziej nachodzi mnie ochota kupna. Kapitalna jest ta skakanka szkoda tylko, że Herpa nie pokusiła się o takie detale jak skrzynka tylko zrobiła jej imitacje na międzyośce.
 

Podobne wątki