• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Czy ja dobrze widzę, czy to tylko złudzenie, bo naczepa krwistoczerwona? Światła w modelu Volgela niepomalowane? Czyżby Herpa schodziła na psy...?
Dobrze Maćku widzisz,to też mnie wkurzyło że tył naczepy nie wygląda fantastycznie a Herpa chociaż modele Vogla zawsze robiła na wysokim poziomie :) No ale nic już nie poradzimy a ja w sumie cieszę się z posiadania kolejnego Vogla :)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Jak każdy model w barwach Vogla ten również wygląda super(y)sam ciągnik prezentuje się świetnie ale co do naczepy to zgodzę się z wami koledzy Herpa mogła bardziej przyłożyć do wykonania tego tyłu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Bo puszka świetnie oznakowana,
No nie... Heniu... Świetnie??? :ostrozny:o_O Puszka jest, tak jak Bartek napisał, coraz lepiej oznakowana. Do świetności to jeszcze jej trochę brakuje. Świetne kontenery to robi Athearn. Tam są rygle i zawiasy pomalowane. A najlepszy kontener jaki widziałem w naszej skali to zrobiła manufaktura SAW Models. Tam rygle były zrobione z drutu i była mikroskopijna szczelina pomiędzy drutem, a ścianą puszki. Herpa dopiero się uczy... ;)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Pawle, zapewne wiesz co piszesz bo skoro tym handlujesz to jesteś najlepiej zorientowany tylko jest jedno ale...? Co do puszki to już wyprostował mnie Maciek za mało precyzyjną wypowiedź:( Natomiast nazywanie tego "... jednym z najlepszych......" jest chyba nieporozumieniem. Bo gdybym nie wiedział, że to nowość i wcale nie tania to patrząc na tył tej naczepy pomyślałbym, że to jakaś stara produkcja sprzed lat.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Cena pojedyńczej puszki Herpa czy AWM to ok. 35 zł, czy wspomniane przez Maćka kontenery Athearn lub SAW w tej cenie miałyby te dodatki w postaci rygli i zawiasów? Ile kosztuje kontener Athearn 35 zł? :) SAW to nie producent masowy tylko manufaktura.
W tej chwili najtańszą alternatywą w lepszej jakości są kontenery Faller lub Igra Modell.
Nie można porównywać w ten sposób.

A nie wpadłeś jeszcze na to, że gdyby ta belka z tyłu była pomalowana, model kosztowałby więcej. Gadanie o tych belkach jest już trochę nudne :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Ile kosztuje kontener Athearn 35 zł?
Kontenery Athearna sprzedawane są po trzy sztuki i taki zestaw można kupić za około 100 zł. Także cena pojedynczego kontenera jest porównywalna. Jedynie przesyłka jest droższa, bo najczęściej z USA. Ale można trafić na niemieckim ebayu i wtedy już dostawa nie przeraża...
 

Podobne wątki