• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Fajne Volvo, jako zestaw jest świetne tylko osobiście belka z tyłu jest zbyt biała :p może gdyby tablice odblaskowe były na belce zamontowane a nie na drzwiach to by troszkę ożywiło tą bielutką belkę :p ale po za tym jest git (y)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
Jakoś to malowanie do mnie nie przemawiało szczególnie nigdy , choć sam model bardzo fajny . Natomiast jak ostatnio zobaczyłem że można fajną ekipę w tych barwach zebrać to jakoś dość mocno nabrałem przekonania do tych modeli .
 
OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Pośród klasycznych zestawów Vogla, ten jest małym urozmaiceniem. Charakterystyczne barwy tej firmy chyba nigdy się nie znudzą. Zastanawia mnie tylko dlaczego logo Volva umieścili podwójnie.
Powiem szczerze że dopiero teraz to zauważyłem i wydaje mi się że to jakiś dziwny pomysł Herpy bo na internecie jak patrzyłem to jakie Volva 6x2 Vogel znalazłem to wszystkie mają jedno logo :)
 

Podobne wątki