• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#41
W zeszłym roku wielokrotnie widywałem zestawy z Grubera w okolicach bielska, co było dla mnie sporym zdziwieniem. Mają fajne i rozpoznawalne malowanie, szkoda jednak że Herpa nie zrobiła jakiegoś bardziej specjalistycznego zestawu, gdyż firma zajmuje się głównie transportem gabarytów.
 
OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#44
DamLen fajnie sobie zobaczec model ktory posiadasz lub widziales na ulicy mnie to chyba najbardziej cieszy z tego wszystkiego :) Lotus polecam bo faktycznie tez jestem zadowolony i cena jeszcze jest dosc dobra :) Mafo dzieki wlasnie musze sie zastanowic nad jakas podkolekcja tylko tez chcialbym wybrac cos co jest w miare dostepne a ciekawe
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#46
Gratuluję wyboru. Choć kolor kontrowersyjny, szczególnie dla jednego takiego tutaj :ROFL:, to ten model jest dla mnie rewelacyjny i sam od dłuższego czasu myślę o jego zakupie.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#47
Kolejny świetny model pokazałeś ..ciężko jest sobie wybrać jedną podkolekcję..bo zawsze coś w padnie w oko i zaczynasz następne zbierać .moja główna flota to Willi Betz a i tak zbieram to co mi się podoba ...:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#48
Trzeba przyznać że pojazdy tej firmy bardzo się kolorem wyróżniają i wzbudzają tym duże zainteresowanie . Sama grafika na ciągniku jest bardzo fajna , ciekawe jakby grała z innym kolorem :D Trzeba przyznać że podoba mi się ten model , bo jest bardzo fajnie wykonany i pewnie nadejdzie kiedyś taki dzień że zagości on i u mnie .
 
OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#49
Dzieki Panowie za uznanie a ja go wlasnie wybralem za ten kolor co do podkolekcji to takie babskie ciezarowki fajnie by bylo nazbierac dosc niespotykane mysle hehe polecam go na zakup bo wykonanie jest swietne :) pozdrawiam
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.928 386 20
#52
Całkiem fajnie wygląda róż na takim zestawie. Kontrowersyjny i owszem, ale za to z daleka rozpoznawalny. :podstepny:
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#53
Widywałem ciężarówki tej firmy regularnie, gdy jeszcze w taborze były nówki Actrosy MP2, kolor budził i będzie budził moje bardzo mieszane uczucia, no ale z drugiej strony - większość kontrowersyjnych rzeczy na długo wpada w pamięć i jest rozpoznawalne (np. posłanka Pawłowicz :ROFL::ROFL::ROFL:).
W miniaturze kolor ten również wybija się dość znacznie i to powoduje że z chęcią widziałbym ten model także u siebie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.928 386 20
#60
Konfiguracja rzeczywiście bardzo fajna. Podmalować mu tylne lampy i będzie naprawdę super model.
 

Podobne wątki