• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Cóż, szkoda że popełnił to AWM, a nie Herpa bo wtedy stałby i u mnie w gablocie obok Volva. Barwy świetne, Daf koślawy. :(Jedynie puszka wychodzi obronną ręką. :gwizd:
 
OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Cóż, szkoda że popełnił to AWM, a nie Herpa bo wtedy stałby i u mnie w gablocie obok Volva. Barwy świetne, Daf koślawy. :(Jedynie puszka wychodzi obronną ręką. :gwizd:
Postanowiłem zrobić mały eksperyment i kupiłem model AWM,z racji że dodaje tylko modele Herpy to trochę się zastanawiałem czy go dodać no ale przestój u mnie w temacie to dodałem.AWM zawsze chciałem kupić ze względu na kapitalne i różnorodne malowania których Herpa nie ma tak dużo,ale malowanie to nie wszystko więc to mój chyba pierwszy i ostatni ciężarowy model innej firmy niż Herpa :)
 
Reakcje
10.674 67 1
Przód do mnie nie przemawia , ale jakby go lekko pod kątem ustawił to by było OK . Malowanie jest wyśmienite jak i konfiguracja . Jakby mu jeszcze felgi zamienił to by dużo model zyskał .
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Tak jak koledzy napisali konfiguracja i malowanie rewelacyjne(y)ale wykończenie pozostawia dużo do życzenia:(pod tym względem AWM musi bardziej się postarać żeby dorównać Herpie;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
No niestety... To kolejny model Dafa, z którym AWM nie do końca sobie poradziło. :confused: A szkoda, bo mogli zrobić świetną miniaturkę. Przy mnogości ich malowań to byłby naprawdę świetny ciągnik do wielu zestawów.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ja chyba jestem jakiś inny, bo mi się podoba :D:ROFL:... Na pierwszy rzut oka się przeraziłem, że Herpa poszła w złym kierunku :p, ale po bliższym kontakcie (wzrokowym) , to przecież stare "dobre" AWM, więc jest jak najbardziej ok :D...
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Kolejny świetny model prezentowany w twojej kolekcji(y)chociaż nie jestem miłośnikiem tego typu naczep to ta mi się podoba a co do ciągnika wygląda super w tej konfiguracji jak i kolorze(y)
 

Podobne wątki