• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Modele Ciężarowe - PACEK

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Fajny gulden, malowanie i detale charakterystyczne dla nich. Herpa mogłaby robić więcej modeli w barwach z tamtych stron.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Bardzo mi się podoba ta Scania. Pierwszy raz widzę takie barwy i takie malowanie. Osobiście zapakował bym chętniej na Holendra dwie dwudziestki ale to już takie moje małe zboczenie :ROFL::ROFL::ROFL:...
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Fajny zestaw :) bardzo mi się podoba, jak nie masz gdzie go garażować o u mnie jeszcze trochę miejsca się znajdzie :D:D:D
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym modelem. Oczywiście za sprawą świetnie zdetalizowanej naczepy, największą ciekawostką są dotychczas niespotykane tabliczki ADR. Jak na seryjny model z katalogu to się mocno postarali.
 

Podobne wątki