1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Moje Modele Ciężarowe - PACEK

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika pacek23, 20 Lipca 2014.

1. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

witam ;) dopiero rozpoczynam kolekcje ale powoli bede dodawal nowe modele ;) zapraszam do ogladania

Man TGX XLX Emons (RU) 20140719_190650.jpg 20140719_190630.jpg 20140719_190756.jpg 20140719_190739.jpg

• Doceniam Doceniam x 6
    • Super! Super! x 2

2. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj tematy innych użytkowników forum i baw się dobrze.
    Piękny ten zestaw. Trochę niektóre fotki nieostre, ale jak na początek całkiem nie źle. Rób fotki tak jak na drugim zdjęciu, to model będzie ostry i będzie się lepiej oglądało.:)

• Popieram Popieram x 4
    • Doceniam Doceniam x 1
  3. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Fajny zestaw, dobre wejście tylko tak jak mafo napisał popracuj nad fotami;)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  4. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

20140719_191044.jpg 2. Mercedes Actros Big Space Seifert Logistics 20140719_190902.jpg 20140719_190936.jpg 20140719_191044.jpg

Załączniki:

• Super! Super! x 8
    • Doceniam Doceniam x 4
  5. Mafo

Seifert bardzo fajny. Im częściej go oglądam, tym bardziej mi się podoba. Fotki dużo lepsze. Tak trzymaj. (y)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  6. marpama28

marpama28 Znany użytkownik

Co do kolekcji dość ciekawa. Emons mimo swoich kilku błędów jest godny uwagi szczególnie że jest z rosyjskiego oddziału. A MB MP4 podoba mi się bo jest w lowdecku :D

A co do prezentacji to tak jak koledzy wspomnieli, rób ostre fotki, z czasem może postaraj się o jakieś tło bardziej pasujące do modeli niż jakaś torba ze słonecznikiem i kimś w majtkach :p

No i polecam używać funkcji "podgląd" przez zamieszczeniem postu aby, uniknąć przesunięć tekstu względem zdjęć :)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  7. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Witaj na forum . Bardzo ciekawe model nam tutaj na początku zaprezentowałeś . Jeśli chodzi o malowanie to stawiam na Seiferta . Świetnie się ono prezentuje , prawie jak Fercam ;) Co do fotek to tak jak koledzy wyże napisali , czyli jednolite tło i albo pokazujemy całe modele , albo całe dziewczyny :ROFL:

• Popieram Popieram x 3
    • Doceniam Doceniam x 1
  8. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

dzieki ze podobaja Wam sie modele postaram sie na nastepne modele wymyslec juz jakies tlo ;) ps . tez wlasnie myslalem miedzy tym Seifertem a Fercamem hehe

9. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Witaj na forum:).Modele pokazałeś bardzo fajne jak na początek prezentacji .przyciągają wzrok i sam mam na nie ochotę zakupu ..resztę napisali koledzy a ja tylko dodam jeszcze raz abyś pokazywał swoją kolekcję i nie zapominał o komentarzach u innych kolegów z forum a na pewno to wszyscy docenią .(y);)

• Popieram Popieram x 2
  10. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Witamy na forum.
    Model warte posiadania i się powtórzę co napisali koledzy, bo musisz popracowac nad fotkami. Nic na szybko.

• Doceniam Doceniam x 1
  11. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

3. Volvo FH GL EKB / Van Driel (NL)
    20140719_191110.jpg 20140719_191234.jpg 20140719_191130.jpg 20140719_191158.jpg

• Super! Super! x 4
    • Doceniam Doceniam x 3
  12. Sołtyś

Sołtyś Użytkownik

Volvo bardzo ładne, może przez to malowanie :). Ale halogeny na dolnej atrapie w ogóle nie wyglądają. :niepewny:

• Doceniam Doceniam x 1
  13. Mafo

Volvo w malowaniu Van Driela bardzo fajne i bardzo mi się podoba. Fotki znów trochę nieostre i psują wygląd modelu. :(

• Doceniam Doceniam x 1
  14. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Bardzo fajne Volvo i także zastanawiałem się nad jego kupnem .

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  15. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Volvo widziałem już tyle razy ...bardziej mnie ta dziewczyna w tle interesuje :cool:;):)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
    • Śmieszny Śmieszny x 1
  16. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Ode mnie plus za Seiferta, gdyż sam go posiadam. :D Emons to też dobry zakup, a Volvo mimo że już trochę oklepane, to jego malowanie zawsze będzie zwracać na siebie większą uwagę. Ale postaraj się jednak o jakieś lepsze tło do zdjęć.

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Sebastian CH

Sebastian CH Znany użytkownik

Kolekcja zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na kolejne. Jak do tej pory wygrywa Merc MP4

• Doceniam Doceniam x 1
  18. SECOND MODELS

SECOND MODELS Znany użytkownik

Gratulacje ! Świetne modele na początek nam zaserwowałeś mimo że to nie moja skala lubię popatrzeć ;)
    Kontynuuj temat , będę zaglądał

• Doceniam Doceniam x 1
  19. pj-pauli

pj-pauli Znany użytkownik

Witaj, nie przejmuj się krytyką za fotki :) Najważniejsze jest, że modele są fajne i podobają się przede wszystkim Tobie :)

• Doceniam Doceniam x 2
  20. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

I ciekawe czy interesuje się modelami..hahaha

• Śmieszny Śmieszny x 2

Udostępnij