• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje modele 1/24 Driver

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
#1
Dawno ,dawno temu ;)gdy miałem więcej czasu sklejałem modele w skali 1/24 , są to model firm Revell, Italeri oraz Heller . Nie które modele są sklejone prosto z pudełka ,a też są modele częściowo przebudowane lub całkowicie zmienione .Będą to modele które zdobyły nagrody na wystawach takich jak mistrzostwa modeli i takie które nic nie zdobyły ,ale były sklejane dla przyjemności bo modelarstwo jest jak narkotyk w zdrowszym wydaniu w każdej skali:)
Na początek model Bussing 8000 S13 firmy ravell .Miłego oglądania.
102_1693.JPG
102_1694.JPG
102_1696.JPG
102_1697.JPG
102_1699.JPG
102_1700.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.941 386 20
#4
Model w barwach Stobarta bardzo fajny, szkoda tylko, że to wersja europejska, a nie typowo brytyjska.
 
OP
OP
Driver

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
#13
Sporo tych modeli nazbierałeś. Jestem pod wrażeniem. Wszystkie to Twoja praca modelarska?
Wszystkie modele to moja praca ,nie które można określić jako już pełno letnie te pierwsze modele . Zdjęcia pochodzą z różnego okresu są modele podstawowe i bardziej przebudowane w moim warsztacie;). Modele nie wszystkie można było zobaczyć na Mistrzostwach Modeli Samochodów Ciężarowych które niestety się już nie odbywają. Jeszcze trochę zdjęć zostało do pokazania ,na zdjęciu pod tekstem widać jakie miejsca zdobywały moje modele w konkursach.:)
Pozdrawiam
P7131268.JPG
 
OP
OP
Driver

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
#17
DAF XF ciężki holownik pomocy drogowej. W modelu wykonano prace takie jak podwójny układ kierowniczy połączony drążkami kiedy skręcam jedną osią druga też skręca , podnoszoną kabinę oraz silnik ponieważ model dafa w podstawowej wersji czyli z pudełka nie posiada tych elementów jest to model bardzo uproszczony przez firmę italeri . Holownik miał najpierw powstać w układzie osi 1 plus 3 ale jak to bywa podczas budowy plany uległy zmianie:)
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:24 1
Skala 1:24 9

Podobne wątki