• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Samochodowa Makieta Modułowa - budowa - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Fantastycznie wyszło i świetnie działało. Zachęcony tym widoczkiem mam zapał do skończenia swoich modułów.
Dzięki Grzesiu. Zapraszam do dołączenia do naszych modułów. Im więcej nas będzie tym ciekawsze spotkania będą. :)
Teraz, przy ciągłym braku stolików do prezentowania swoich kolekcji warto zrobić dla siebie jakiś moduł, lub kilka i na nich prezentować swoje miniatury samochodów.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Niewiele się u mnie ostatnio dzieje, bo nadrabiam zaległości w pracy, które powstały przez ostatni okres "gonienia z modułami" ;).
Ale udało się oświetlić moduł z rondem i teraz wygląda to wszystko razem tak:

Moduły oświetlenie.jpg
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Dałbym Super ale same niemieckie auta tam stoją. Dopatrzyłem się dwóch aut innych niż niemieckie. Chyba Fiata Ulysse oraz Grand Vitary.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
I masz całkowitą rację. Polskiej motoryzacji nie ma. Jak się popatrzy na nasze drogi, to dużą część stanowią niemieckie samochody. A że w modelarstwie w skali H0 poza niemieckimi jest niewiele innych pojazdów, to i na makiecie większość jest niemieckich... ;)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.762 301 15
Eee ram u nas jest sporo czechów, włochów i francuzów, koreańców i japońców. Ale faktycznie wikingi, busche i herpy robią głównie swoje, no i modele merca są tańsze niż land rovery tego samego producenta.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Tylko nie przesadzaj. Jest elegancko, a że obracasz się w czasach obecnych, ta czystość jest jak najbardziej na miejscu.
Jasne. Takich waloryzacji jak Twój ostatni domek robić nie będę, bo nie umiem, ale popróbuję choć troszkę nadać ślady użytkowania. Może jakieś łaty na asfalcie, jakieś plamy oleju przy warsztacie i stacji benzynowej... Zobaczymy co mi się uda zrobić...
 

Podobne wątki