• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Samochodowa Makieta Modułowa - budowa - mafo

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.763 301 15
Maćku, pięknie i konsekwentnie idziesz do przodu. Tylko jedno pytanie mam... Myjnia atrapa, czy bedzie woda? Mam kilka umorusanych modeli, którym przydałaby się kąpiel :D
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Dziś gorąco, ale częściowo nocą i od rana działała ekipa brukarzy... Najpierw wczorajsze przymiarki. Ja nie umiem tak jak niektórzy wirtualnie nałożyć na moduły elementy i spasować je, dlatego u mnie mierzymy na żywo... ;)

Polbruk 01.jpg




Brukarze "ruszyli z kopyta" i plac dla Aldiego wybrukowany.

Polbruk 02.jpg
Polbruk 03.jpg
Polbruk 04.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Będziesz jakoś "waloryzował" ten bruk?
Ciekaw jestem miejsca połączenia płyt.
Tak. Jestem w trakcie. Niestety, łączenia płyt są widoczne i nie da się (albo ja nie umiem) tego zrobić tak, żeby łączenia nie były widoczne. Tam jest niestety szczelina i wasch wpływa w większej ilości. Myślę, że jak się postawi samochody to nie będzie się to tak rzucało w oczy.

Polbruk 06.jpg
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Nabiera to wszystko coraz lepszego wyglądu. Po waloryzacji bruk wyglada zdecydowanie lepiej. Może na części łączenia porobić linie miejsc parkingowych?
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Tempo prac niesamowite, co się zaloguję to nowe zdjęcia ;)
Bo mam wreszcie taki wolny i tylko dla siebie weekend, a muszę podgonić prace, bo do wystawy zostało już tylko 4 tygodnie. Na każdym module musi już coś być, może jeszcze nie skończone, w budowie, ale musi, bo inaczej będzie kicha.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.763 301 15
Maćku, qrczę, zasuwasz jak chińska fabryka. Bruk wygląda bardzo dobrze. Jednak mam złe wieści. Zapomniałeś o deszczówce! Takie place bez wpustów?!? Toż to karygodne!!! :D
 

Podobne wątki