• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Moje modelarstwo - mafo

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#43
Toi Toi i smietnik świetne i klimatyczne(y) Tylko ławeczki troche na niskie ze stolikiem, nie sądzisz? Chyba ze na foto tylko tak wyglada;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#44
Super , dorób trochę krzaczorów i między "posadz parę takich kwiatków " . Masz 100% klimat naszych parkingów .
Dzięki za fotki. Popróbuję zrobić coś na podobieństwo. Zobaczymy czy wyjdzie. :)

Toi Toi i smietnik świetne i klimatyczne(y) Tylko ławeczki troche na niskie ze stolikiem, nie sądzisz? Chyba ze na foto tylko tak wyglada;)
Może i trochę się zapadły za głęboko w ziemię. Będę musiał poprawić. :)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#49
Wszystko fajnie, swietny pomysł na dioramkę, tylko zaszalałes z tym drzewkiem, połączenie mogłeś bardziej trawką zakryć bo troszke nie naturalnie wygląda. Krzaczki fajne, z czego to są??
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#51
Tak jak Bartek zauważył, będzie pasować do prezentacji traktorów:), natomiast drzewko do poprawy:(.
Pryśnij lakierem wokół pnia, sypnij ziemi z niewielką ilością trawy i będzie dobrze.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#52
Dzięki za opinie. Tak mi się wydawało, ale na szybko po montażu tego drzewa zrobiłem fotki. W wolnej chwili poprawię i wstawię fotki.:)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#55
I teraz wygląda tak jak powinno czyli ekstra :) I dzięki Tobie widzę też jak fajnie można wykorzystać ta piankę bo mam tez kawałek tego, a szykuje mi się mała dioramka więc ja wykorzystam :) Ale powracając do tematu Twojej osobówki, szczególnie tej wyższej klasy mogą się fajnie prezentować, jak na alejce przy rezydencji :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#56
Ale powracając do tematu Twojej osobówki, szczególnie tej wyższej klasy mogą się fajnie prezentować, jak na alejce przy rezydencji :)
O osobówkach to nie myślałem, ale pomysł ciekawy. Jak na razie to przejeżdżał ciągnik:

IMG_9494.jpg



A potem przejechała rajdówka:

IMG_9505.jpg


Nie wiem tylko, czy ta chmura pyłu nie wyszła za gęsta???:confused:
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#57
Świetnie teraz to wygląda:)(y)

Chmura zaje***, sam juz robiłem chmury ale to jeszcze nie to, wkrótce tez cos wrzuce ale Twoja jest świetna, zwłaszcza że w szutru!
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#60
Tą rajdówką zakasowałeś wszystko, jak dla mnie. Teraz poprosimy poradnik krok po kroku jak to wykonać :D
Jutro popróbuję jeszcze raz zrobić tą chmurę to pokażę fotki. Chmura zrobiona jest z waty i pomalowana aerografem. Najtrudniejsze jest utrzymanie tej rozwłóknionej waty podczas malowania, bo pęd powietrza niszczy pierwotny wygląd i zdmuchuje watę. Myślę, że następnym razem wyjdzie bardziej lekko.