• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Moje modelarstwo - mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#1
W tym temacie będę pokazywał moje próby modelarskie. Na początek taka mini - dioramka.
Ursus, który dotarł niedawno do mnie doczekał się podstawki prezentacyjnej. To taka troszkę przerobiona poprzednia moja twórczość modelarska. A prezentuje się tak:

IMG_4180.jpg



I troszkę zbliżeń:
IMG_4177.jpg
IMG_4178.jpg
IMG_4179.jpg



I jeszcze fotka dwukolorowa, czyli z czasów, gdy ten traktor królował na naszych polach:
IMG_4176.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#6
Robiłem trochę porządków i wpadło mi w ręce parę gotowych elementów. No i postanowiłem zrobić kawałek parkingu.

IMG_8852.jpg
IMG_8855.jpg
IMG_8856.jpg
IMG_8857.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#13
No właśnie ja też czekam... tylko na krzaczory i na jakąś łąkę. Jak coś dojdzie to pokażę kolejne etapy.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#14
Znalazłem troszkę czasu i udało się podnieść trochę terenu, i wkleić trochę zieleni. Na razie wygląda to tak:

IMG_9240.jpg
IMG_9241.jpg
IMG_9242.jpg
 

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Zaczyna to coraz lepiej wyglądać, jeszcze jakieś krawężniki lub zsypaną na asfalt ziemię przy krawędzi parkingu i będzie elegancko :) Te krzaczki/kępki trawy to jakaś własna inicjatywa czy zestaw od któregoś z producentów?
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#16
Te krzaczki/kępki trawy to jakaś własna inicjatywa czy zestaw od któregoś z producentów?
Ta roślinność to wytwór Polaka.

Zaczyna to coraz lepiej wyglądać, jeszcze jakieś krawężniki lub zsypaną na asfalt ziemię przy krawędzi parkingu i będzie elegancko :)
No właśnie tak zacząłem robić, tylko czasu brakuje. Jeszcze sporo pracy przede mną. Na razie w ostatnich wolnych chwilach dosadziłem parę krzaczków, też od Polaka i wygląda to tak:

IMG_9243.jpg
IMG_9244.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#19
Dziś trochę spróbowałem zwaloryzować dioramkę. Wyszło coś takiego. Proszę o opinie, co jeszcze poprawić, bo czegoś jeszcze mi tu brakuje.

IMG_9245.jpg