• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Moje modelarstwo - mafo

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.511 33 3
Świetny pomysł i realizacja, oczywiście na koniec brudzing wskazany. Ode mnie jedna sugestia: stoliki barowe na dole tak, ale w biurach? Tam chyba bardziej pasują fotele i kanapy ze stolikiem "jamnik"; klient w krawacie albo z krótkim karkiem kupujący auto za myljon nie będzie stał podczas wyboru koloru :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
Ode mnie jedna sugestia: stoliki barowe na dole tak, ale w biurach? Tam chyba bardziej pasują fotele i kanapy ze stolikiem "jamnik"; klient w krawacie albo z krótkim karkiem kupujący auto za myljon nie będzie stał podczas wyboru koloru :)
Bardzo dobra sugestia, ale ciutkę za późno. Poza tym Busch nie przewidział takich mebli, a ja nie pomyślałem o tym. Budynek posklejany i już tak musi zostać... ;) Może kiedyś przy następnym tego typu salonie pomyślę o biurkach i siedzących pracownikach.

Smart Salon 004.jpeg


Smart Salon 005.jpeg