• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje modelarstwo - mafo

OP
OP
Mafo

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Fantastycznie wyszło i świetnie działało. Zachęcony tym widoczkiem mam zapał do skończenia swoich modułów.
Dzięki Grzesiu. Zapraszam do dołączenia do naszych modułów. Im więcej nas będzie tym ciekawsze spotkania będą. :)
Teraz, przy ciągłym braku stolików do prezentowania swoich kolekcji warto zrobić dla siebie jakiś moduł, lub kilka i na nich prezentować swoje miniatury samochodów.

OP
OP
Mafo

Mafo

Zespół forum
Niewiele się u mnie ostatnio dzieje, bo nadrabiam zaległości w pracy, które powstały przez ostatni okres "gonienia z modułami" ;).
Ale udało się oświetlić moduł z rondem i teraz wygląda to wszystko razem tak:

Moduły oświetlenie.jpg

OP
OP
Mafo

Mafo

Zespół forum
I masz całkowitą rację. Polskiej motoryzacji nie ma. Jak się popatrzy na nasze drogi, to dużą część stanowią niemieckie samochody. A że w modelarstwie w skali H0 poza niemieckimi jest niewiele innych pojazdów, to i na makiecie większość jest niemieckich... ;)

Astro

Znany użytkownik
Eee ram u nas jest sporo czechów, włochów i francuzów, koreańców i japońców. Ale faktycznie wikingi, busche i herpy robią głównie swoje, no i modele merca są tańsze niż land rovery tego samego producenta.