• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moje małe modelarstwo

Tak wygląda złożony cały zestaw do transportu transformatora energetycznego w systemie dziobowym po pomalowaniu.
Zdjęcie0124.jpg
Zdjęcie0126.jpg
Jego długość od zderzaka do zderzaka wynosi 1188mm. Następny etap prac to naniesienie oznaczeń.

Kabiny obsługi są w tych wagonach, w których jest możliwość przesuwu bocznego. w tym wagonie takiej możliwości nie ma. A jak u Ciebie z postępem prac przy Twoim wagonie, że się tak zapytam?.

Meggido

Znany użytkownik
ŁKMK
Jak widziałeś Bipa nadal na tapecie. A Norca-24 ruszy nie wiadomo kiedy. Mam do złożenia 5 cystern do przewozu LPG, 6 wagonów Rt500 i 7 wagonów 418Va Dumpcar. Nie wspominam o M62M, do którego blachy leżą już jakiś czas i czekają na złożenie.

Jeszcze nie. Mam wykonane kalki, ale do wagonu osobowego. To oznaczenie to będzie całkowita fikcja, a nad oznakowaniem wagonu do przewozu transformatora to się zastanawiam jak to wykonać.