• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje kolekcja - darius25

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#1
Witam,

Od jakiegoś dłuższego czasu nic nie pokazywałem,ale to nie znaczy ,że nic się nie działo:)

Postanowiłem złożyć sobie takie zestawy "czerwono-czarne",czyli ciągnik czerwony a naczepa czarna.

Wziąłem się trochę za budowlankę i transport....efekt sami zobaczcie:LOL:

IMG_20200715_154049_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20200715_154245_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20200715_154417_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20200715_154443_Easy-Resize.com.jpg
 
OP
OP
darius25

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#3
Narazie mam ok. 25 ciągników z różnymi naczepami i kilkoma ładunkami.
Postaram się co jakiś czas wrzucić po kilka zdjęć:)
Aha...dodam tylko,że wszystkie zestawy są moją własną inwencją twórczą i starałem się jak najmniej elementów malować.
Niestety niektórych czarnych rzeczy nie ma lub zdobyć jest naprawdę trudno,więc kilka rzeczy jest malowane na czarno,ale naprawdę niewiele;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#5
Witaj Darku po drugiej przerwie... :)
Piękne miniatury pokazujesz. Takie nietuzinkowe. Powiem, że ciekawie się to zapowiada. Dwukolorowe zestawy... Trzymam kciuki za rozwój tematu. (y)
 
OP
OP
darius25

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#6
Witaj Maćku:)

Ano długo mnie nie było,ale wiadomo jak to w życiu bywa....są rzeczy ważne i ważniejsze,ale prawdziwe hobby nigdy nie umiera:LOL:

Tak myślę,że trochę chyba pozazdrościłem Rafałowi kolekcji tych czerwonych pojazdów,ale,żeby nie kopiować,to trochę pozmieniałem i wyszło co widać..:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#7
Witaj Maćku:)

Ano długo mnie nie było,ale wiadomo jak to w życiu bywa....są rzeczy ważne i ważniejsze,ale prawdziwe hobby nigdy nie umiera:LOL:

Tak myślę,że trochę chyba pozazdrościłem Rafałowi kolekcji tych czerwonych pojazdów,ale,żeby nie kopiować,to trochę pozmieniałem i wyszło co widać..:)
Powiem, że wyszło bardzo ciekawie. Zapowiada się kolejna unikatowa kolekcja ciężarówek. Tak trzymaj. (y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#8
Mnie jeszcze na świecie/forum nie było jak tutaj "brylowałeś" z pięknymi modelami, fajnie że wróciłes(y)
Dla mnie najlepiej wypada man z kontenerami.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#12
Za szybko Darku pokazujesz kolejne modele. Nie dasz się nacieszyć oczom przy poprzedniej prezentacji, a tu już następna. Pozwól nam trochę ochłonąć. Inaczej to za kilka dni temat umrze z braku modeli do pokazywania...
Wracając do prezentacji - piękne kolejne miniaturki. Ładunki świetne, szczególnie ta ogromna wywrotka Hitachi. (y) Podoba mi się taka prezentacja.
 
OP
OP
darius25

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#13
Spokojnie Maćku...będzie powoli,bo i tak czekam na niektóre modele i elementy,ale tyle to już dobry początek czego można się spodziewać w kolejnych postach:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#14
Spokojnie Maćku...będzie powoli,bo i tak czekam na niektóre modele i elementy,ale tyle to już dobry początek czego można się spodziewać w kolejnych postach:)
No to trzymam Cię Darku za słowo i mam nadzieję, że temat będzie aktywny przez najbliższe kilka, lub kilkanaście lat.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#17
Połączenie czerni i czerwieni jest na prawdę nie tuzinkowe i bardzo mi się podobają Twoje zestawy aż ciężko mi jest wybrać faworyta (y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#19
Witaj wśród żywych! :D Ja mam nadal na dysku zdjęcia Twoich zestawów kontenerowych i tego chyba nic nie przebije (obym się mylił)... :D Pierwsza prezentacja (wygrywa Man w czterech osiach) - super, ale druga odsłona tematu - CZAD! Każdy kolejny model był lepszy od poprzedniego i to gigantyczne wozidło na koniec... :love: Jestem ciekaw, co tam jeszcze wymyśliłeś... Poprzeczka wisi bardzo wysoko. :ROFL:
 

Podobne wątki