• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Gwiazdy i nie tylko...

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
#51
Fajny model tylko szkoda że lampa błyskowa się od niego odbiła.;)
Herpa trochę tego modelu wypuściła ale nigdy się specjalnym powodzeniem nie cieszył a szkoda.
 
OP
OP
Seba19/77

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#52
No właśnie, w końcu dostał tytuł Car of the year w 1978 roku. W sumie to mój rówieśnik ;).
Z ciekawostek, wersja V8 4,5 litra miała i ma do dzisiaj najdłuższy łańcuch rozrządu w historii samochodów osobowych - ponad 2 metry długości.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#53
Modelik bardzo fajny i wydany w ciekawej podkolekcji. Herpa wydała sporo modeli pod szyldem ART COLLECTION. Ten jest bardzo ciekawy, ze względu na (moje własne) skojarzenia z płytą Pink Floyd - The Dark Side Of The Moon, którą bardzo lubię.
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
126 3 0
#56
Modelik bardzo fajny i wydany w ciekawej podkolekcji. Herpa wydała sporo modeli pod szyldem ART COLLECTION. Ten jest bardzo ciekawy, ze względu na (moje własne) skojarzenia z płytą Pink Floyd - The Dark Side Of The Moon, którą bardzo lubię.
Właśnie miałem o tym miałem napisać ale przeglądając dalsze posty po pokazaniu modelu spodziewałem się podobnego wpisu.
Nawiązanie do Pink Floyd, również dla w mnie, na plus, ponieważ katuję ten zespół, od długiego już czasu;)
Wracając do modelu, sam w sobie mi nie podchodzi ale z gustami się nie dyskutuje. Za to, dzisiejsze Audi, bardzo mi się podoba, kolorek, model w 1:87 jak i 1:1.;)
 

Podobne wątki