• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje EKB

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#61
Miałem kiedyś plan uzbierać wszystkie EKB, ale gdy zobaczyłem ile ich jest oraz jak trudno je zdobyć w PL (szczególnie te stare) oraz jak wiele wychodzi nowych (gdzie spooro z nich różn i się tylko kontenerem) to szybciutko wyprzedałem wszystkie, które miałem, by mnie już więcej nie kusiły, bo co na nie patrzyłem miałem wrażenie że mówią do mnie "jest nas sporo więcej, kup następne" :ROFL:

A nawiązując do konkretnych twoich zestawów - widziałem już wiele EKB, ale DAFa 3600 w barwach tego przewoźnika widzę pierwszy raz i jestem w ciężkim szoku! Możesz wyjaśnić trochę temat, bo nie widzę loga...?
 
OP
OP
Akronaut

Akronaut

Aktywny użytkownik
Reakcje
178 2 0
#65
A nawiązując do konkretnych twoich zestawów - widziałem już wiele EKB, ale DAFa 3600 w barwach tego przewoźnika widzę pierwszy raz i jestem w ciężkim szoku! Możesz wyjaśnić trochę temat, bo nie widzę loga...?[/QUOTE]

Kupiony kilka lat temu na ebay. Niestety pudełko nieoryginalne, są lusterka. Nie wiedziałem, że to taki rarytas. :)
[DOUBLEPOST=1491250171][/DOUBLEPOST]Dziękuję za zainteresowanie i komentarze. Niestety dopadła mnie chęć zbudowania makiety H0. Takie marzenie z młodości. Kilka lat temu prezentowałem moje zbiory w zestawach na "szynach i asfalcie" w barwach tego samego przewoźnika. Taboru mam sporo i w dodatku świeci, jeździ i hałasuje. Pojazdy będą pierwszoplanową dekoracją.
 

Podobne wątki