• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.939 386 20
Super ta Scania wygląda w tym malowaniu (y).to pewnie nowy nabytek bo ją obserwowałem ..;):(
Tak, kupiona niedawno u PJ we Wrocławiu. :)
No to i do mnie też dotarł ostatnio wydany polonik. Fotki tak na szybko, bez dodatków. Muszę przyznać, że zrobiona jest naprawdę dobrze. Jak się podmaluje tylną belkę to będzie naprawdę świetny model.

IMG_7344.jpg
IMG_7345.jpg
IMG_7346.jpg
IMG_7347.jpg
IMG_7348.jpg
IMG_7349.jpg
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
W tym tygodniu widzę już tą Scanie po raz któryś i co raz bardziej mi się zaczyna podobać (y):).a po drugie to już prawie wszyscy ją będą posiadać .:);)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Dioramka do prezentacji pierwsza liga . Scania jak dla mnie już seryjnie się bardzo fanie prezentuje , ale jakbyś postawił tam model który zrobił Rysa albo Irokez to ciężko by było odróżnić czy to skala czy realny świat .
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.939 386 20
Lubię Scanie i bardzo mi się podobają te modele. Dlatego dziś jeszcze jedna Scania. Właśnie dołączył do pozostałych kolejny model w barwach Jens Bode. Herpa jak chce to jednak potrafi za tą samą cenę zrobić bardziej szczegółowy model. Ale pewnie tak życzył sobie inwestor. :podstepny:

IMG_7338.jpg
IMG_7339.jpg
IMG_7340.jpg
IMG_7341.jpg
IMG_7342.jpg
IMG_7343.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Jak pierwszy raz zobaczyłem tą scanie to średnio mi się spodobała , aczkolwiek po Twoich zdjęciach bardzo mi się spodobała . Ładne kolory i fajne grafiki na nim są . Co do tych tyłów naczep to ja zauważyłem ostatnio że sporo nowości ma je już dopracowane . Szczególnie chodzi mitu o belkę z kloszami i oznaczenia odległościowe na drzwiach .
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.939 386 20
Co do tych tyłów naczep to ja zauważyłem ostatnio że sporo nowości ma je już dopracowane . Szczególnie chodzi mitu o belkę z kloszami i oznaczenia odległościowe na drzwiach .
Poniekąd masz rację. Ale z tego co ja widzę, to Herpa robi taką szczegółowość modeli jaką zamówi inwestor. Popatrz na Betze i na poprzednie Jens Bode.
 

Podobne wątki