• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciezarowe -> Krystian0505

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#43
Fajne modele pokazałeś(y), ale one są fabryczne i dlatego wszystkie takie same, więc tak naprawdę możemy skomentować lub skrytykować producenta modelu , a nie jego posiadacza:)Czy nie lepiej by było pokazać te modele na ciekawej dioramce, albo z opisem: dałem blachy, podmalowałem tylną belkę, obrysówki, światła itp. o grubszych przeróbkach już nie wspomnę.;)
Sorki, że zaśmiecam Twój wątek, ale już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zwrócenia na to uwagi.Ta krytyka nie jest tylko skierowana do Ciebie, ale dotyczy wielu z nas prezentujących na tym forum swoje kolekcje.
Proponuję zmienić podejście z " kup i pokaż" na " kup,zrób, popraw i wtedy pokaż"No chyba, że model fabryczny jest tak wyjątkowy i zaje....fajny:eek:, że nic mu nie brakuje to trzeba tym się podzielić.:)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.478 158 2
#44
Fajne modele pokazałeś(y), ale one są fabryczne i dlatego wszystkie takie same, więc tak naprawdę możemy skomentować lub skrytykować producenta modelu , a nie jego posiadacza:)Czy nie lepiej by było pokazać te modele na ciekawej dioramce, albo z opisem: dałem blachy, podmalowałem tylną belkę, obrysówki, światła itp. o grubszych przeróbkach już nie wspomnę.;)
Sorki, że zaśmiecam Twój wątek, ale już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zwrócenia na to uwagi.Ta krytyka nie jest tylko skierowana do Ciebie, ale dotyczy wielu z nas prezentujących na tym forum swoje kolekcje.
Proponuję zmienić podejście z " kup i pokaż" na " kup,zrób, popraw i wtedy pokaż"No chyba, że model fabryczny jest tak wyjątkowy i zaje....fajny:eek:, że nic mu nie brakuje to trzeba tym się podzielić.:)
Szczerze to nie każdy lubi przerabiać swoje modele i mamy tu wielu użytkowników i kolegów, którzy chcą mieć i posiadać modele w fabrycznych i oryginalnych pudełkach.
Nie każdy przerabia swoje modele, nie każdy kupuje przerobione modele i nie każdy jest modelarzem... mamy tu także kolegów kolekcjonerów.
 

Podobne wątki