• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Trakker to im się udał, dobrze że do mnie też już dotarł :)
Ale mnie Maćku bardziej zmartwiły koła, nastawiony byłem na takie jak w wersji militarnej a tu standardowo o_O
Za to zdobyłem przyczepę tandemową i będzie trochę inna prezentacja ;)
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Ogólnie model ma pewien potencjał i do najgorszych nie należy. Gdyby nie ta belka i przednie felgi (to jakaś nowość?) to byłby ciekawy. Niemiec ma pomarańczowe to Herpa robi pod niego. Mimo wszystko podoba mi się ta wywrotka.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Te koła przednie to faktycznie nowość, imitacja napędu na przód (bardzo podobna do piast i charakterystycznych kołpaków z nowych MANów):
iveco-kola.jpg vs man-kola.jpg

Ciekawe czy doczekamy sie przeróbki Trakkera z kabiną sypialna na podwozie pod lawete - wstarczyłoby założyć zderzak ze Stralisa Hi-Way ;).
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Do teraz jestem w szoku, że Herpa wypuściła taki model do tej pory można było sobie pomarzyć o czymś innym jak Mercedes i MAN w innej konfoguracji niż podstawowa (ciągnik siodłowy z góra dwoma typami kabin). Widziałbym spietęgo go z naczepą platformą a na naczepie ładunek w postaci koparki.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Do teraz jestem w szoku, że Herpa wypuściła taki model do tej pory można było sobie pomarzyć o czymś innym jak Mercedes i MAN w innej konfoguracji niż podstawowa (ciągnik siodłowy z góra dwoma typami kabin). Widziałbym spietęgo go z naczepą platformą a na naczepie ładunek w postaci koparki.
Taki mam właśnie zamysł, tylko muszę poszukać pomarańczowej przyczepy Goldhofer.
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Solówka w 4x2 to jest to. Pomimo, że nie przepadam za roburami to konfiguracja bardzo mi się podoba. Chciałbym go widzieć zwaloryzowanego na specjalnie dedykowanej dioramce. Pasował by.
 

Podobne wątki