• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Fajne te Ferdki, takie hamerykańskie. :D Zaskoczyła mnie fotka ze zbliżeniem na podpory, w pierwszej chwili myślałem że to 1:1. :p Detale wykonane w najdrobniejszych szczegółach. Athearn robi naprawdę wyczesane modele, jak na tą skalę.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Powiadomienie mi nie przyszło a Ty zestawiłeś te rarytasy z naczepami :eek: przepiękne są te zestawy i prezentują się naprawdę rewelacyjnie (y)(y) A detale podpór to już wyższa szkoła (y)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Bardzo dobra jakość wykonania i mega długi zestaw. Dobrze, że za wielką wodą jeżdżą głównie na wprost i nie mają rond.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
O modelach już napisałem że są mega, aczkolwiek nie mogę sobie wyobrazić pracujących wycieraczek tej wielkości, no i nawiercone trąbki
też by zrobiły lepszą robotę, to nie jest problem bo takie rzeczy można sobie z kolejowych trawionek pożyczyć, jak ktoś lubi sobie
podłubać przy modelach, mam namierzone takie podniszczone freightlinery i spróbuję coś w tym temacie podłubać.
Wracając do Twojego modelu; genialne malowanie naczepy z takim pierwiastkiem europejskim ( nie tylko w nazwie )z lat 70-80, i świetnie spasowane
z ciągnikiem.Szacuneczek.
 

Podobne wątki