• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Fajny ten Stayer , takiego mi brakuje. Podpiąć wannę typu kempf , wtedy nie byłby taki prosty.
W poprzednim modelu nie pasuje mi za wysoka naczepa , normalny ciągnik a naczepa typu mega , tak mi się zdaje:niepewny:
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Steyr bardzo fajny i już dość rzadko spotykany. Ja mam inny pomysł. Podepnij mu naczepę do dłużycy (taką z kłonicami) i załaduj drzewem. Na granicy PL - SK w Chyżnem można jeszcze spotkać takie właśnie zestawy. Często załadowane GRUBO ponad normę i czekające nie daleko przejścia, aż odjedzie ITD... :ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Wakacje się zaczęły bardzo miłym akcentem, bo właśnie przyjechała moja koleżanka zza "wielkiej wody" i przywiozła mi zakupione parę miesięcy temu modele Freightlinerów. Już się cieszę, bo wreszcie będę miał co podpiąć pod moje athearnowe naczepy.

Freightlinery ciągniki .jpg
 

Podobne wątki