• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
No, jest potężna kolekcja. Gratuluję.
Potężna może nie jest, ale spora na pewno. Co prawda jakaś część kolekcji garażuje także w pudełkach ale przecież jest tu paru kolegów, którzy mają dużo większe kolekcje i te należy nazywać potężne, no ale dziękuję za uznanie. :)
A tak w ogóle to wszystkim Wam Koledzy dziękuję za pozytywny odbiór i docenianie moich zbiorów. Motywujecie do dalszych poszukiwań... :)
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Potężna może nie jest, ale spora na pewno. Co prawda jakaś część kolekcji garażuje także w pudełkach ale przecież jest tu paru kolegów, którzy mają dużo większe kolekcje i te należy nazywać potężne, no ale dziękuję za uznanie. :)
A tak w ogóle to wszystkim Wam Koledzy dziękuję za pozytywny odbiór i docenianie moich zbiorów. Motywujecie do dalszych poszukiwań... :)
Słuchaj, jak na moje oko modele, które są w pudełkach nie powinny być uznawane jako "modele z mojej kolekcji"... Ty masz większość swoich w gablotkach i to się ceni.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
:eek: Naprawdę robi wrażenie. Uwielbiam takie zdjęcia. Najpierw rzuciły mi się w oczy ciężarówki Athearn w fabrycznych pudełkach. :) Równocześnie bardzo się cieszę, że mam takie "wąskie" spektrum zainteresowań w modelarstwie... :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Maciek bardzo fajny klasyk Ci się trafił(y)teraz czekam na efekt końcowy jak go dopieścisz;).
Jak przyjdzie wena i trochę wolnego czasu to coś spróbuję zrobić. Ostatnio to mam totalny niedobór czasu... :mad:
W tych krótkich wolnych chwilach coś tam połączę ze sobą i ostatnio właśnie znalazłem u Pawła w sklepie taką firankę i podpiąłem ją pod samotnego Mana. Nawet mi ten zestaw pasuje. Muszę tylko coś zrobić z felgami Mana bo ten kolor mnie drażni... :confused:

Man lowdeck firanka 001.jpg
Man lowdeck firanka 002.jpg
Man lowdeck firanka 003.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Taka szara ta firanka. Przydały by się jakieś kalki na nią co? :D
Pewnie masz rację. Na razie to taka przymiarka, a co będzie dalej to się zobaczy. Może zostanie taki no-name, jak to często na naszych drogach się spotyka??? Zobaczymy... Na razie jeszcze pomysłu nie mam. :)
 

Podobne wątki