• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
Świetnie. Przydałoby się więcej imprez łączonych, gdzie można wystawić swoje "autka", a nie tylko same kolejki ;)
Imprezy są, tylko nie ma chętnych z modelami samochodów do przyjechania i pokazania swojej kolekcji... :(
Zapraszam Cię na spotkanie w Warszawie 24-25 sierpnia, a potem do Włocławka 14-15 września.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
WOW! :eek: Ale pięknie to wygląda! Nie przypuszczałem ,ze nazbierałeś tyle tych "staruszków"... Mocno rzuca się w oczy Volvo z Fiacikami 126. :D
Mocno inspirujący jest też pomysł z uniwersalnymi witrynkami PC.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
Takie przymiarki firanek do modeli Volvo.

Volvo Performance Firanka 001.jpg
Volvo Performance Firanka 002.jpg
Volvo Performance Firanka 004.jpg




Może ktoś z Was koledzy wie jak zdjąć podwozie z tych naczep? Chciałem zamienić "antywjazdy", bo jakoś ten biały nijak mi nie pasuje do czarnej firanki. Niestety nie umiem sobie poradzić, nie widzę żadnych zatrzasków i boję się, że podwozie jest przyklejone... :(
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Rewelacyjnie prezentują się Twoje PERFORMANCE EDITION :love: Muszę się wreszcie zabrać za moje srebrne :)
Z tego co ja pamiętam przy rozbieraniu naczepy podwadzałem lekko nożykiem boki firany i wyciagałem podwozie trzymając za koła, musisz próbować z wyczuciem którego napewno Ci nie brakuje ;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
Z tego co pamiętam musisz lekko podnieść podwozie w przedniej części naczepy i wysunąć je do przodu.
Wielkie dzięki Piotrze. (y) Rzeczywiście podwozie się wysuwa. Już zamieniłem. Myślę, że teraz będzie lepiej. Jutro przy dziennym świetle zrobię zdjęcia.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Firany pod kolor to jest to, co zdecydowanie najbardziej pasuje do tych FH. Jeszcze lepsze by były z tym motywem flagi na boku.
 

Podobne wątki