• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Dość długo mnie nie było i widzę , że u Ciebie w temacie dość dużo "nowości". :) Obydwa Volvo w charakterystycznych barwach zasługują na uznanie, ale jak dla mnie bezapelacyjnie wygrywa Volvo F12 w mało spotykanej konfiguracji i do tego z PEKAESu. Świetna robota. (y)
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Bardzo udane te modele w barwach PEKAESu , ale to zasługa kolegi z Warszawy.
Półki bardzo fajne do takich prezentacji ,tylko tylna ściana nie powinna być przezroczysta.

------------------------
Półki piszemy przez ó, a nie przez u - Pozdrawiam Maciek.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Bardzo udane te modele w barwach PEKAESu , ale to zasługa kolegi z Warszawy.
Tak, to modele wykonane przez Piotra.

Półki bardzo fajne do takich prezentacji ,tylko tylna ściana nie powinna być przezroczysta.
Pewnie masz rację ale miałem dostęp do przezroczystego poliwęglanu i wyszedłem z założenia, że lepsze przezroczyste, niż żadne. :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Przepiękne rarytaski zaprezentowałeś Maćku na tej imprezie.(y) Była okazja na żywo to i Was zobaczyć, ale niestety w okolicach Szczecina byłem dopiero wieczorem:(
Dzięki Heniu. Wielka szkoda, że nie mogłeś nas odwiedzić. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wybrał się na inne spotkanie. Już zapraszam na imprezę w Warszawie w ostatni sierpniowy weekend czyli 24-25 sierpnia oraz na imprezę we Włocławku w drugi weekend września czyli 14-15 wrzesień 2019 roku.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Mała uwaga. Te Volva nie są z PKSu jak niektórzy piszą a z Pekaesu. Różnica mimo wszystko jest.;)
Swoją drogą fajnie zobaczyć swoje dawne modele w nienagannym stanie i przypomnieć sobie ile gablot kiedyś miałem zapełnionych 1/87. :) Teraz już tylko kilkanaście modeli zostało z tego wszystkiego.
Fajnie prezentowałeś Maćku na tych schodkach.(y)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Swoją drogą fajnie zobaczyć swoje dawne modele w nienagannym stanie
Cieszę się, że zrobiłeś w takiej jakości te modele. Przeżyły już parę podróży i nadal są nienaruszone, a i budzą naprawdę duże zainteresowanie na wystawach. Dzięki. Szkoda tylko, że nie poszedłeś za ciosem dalej i nie zrobiłeś kolejnych miniaturek w barwach PEKAESU, a jest jeszcze parę bardzo ciekawych do zrobienia.
 

Podobne wątki