• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Mega zestaw a chłodnia jest ogromna i chrom bije po oczach tak po amerykańsku :) Maćku w wolnej chwili prośba o grupowe USA.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Trafił się kiedyś AWM-owy model Volvo w barwach firmy mającej siedzibę w Kutnie i tak stał samotnie... Potem dotarł do niego tankkontener. Stały tak obok siebie na półce chyba ze dwa lata (a może i dłużej?), aż wreszcie udało mi się znaleźć i zakupić odpowiednią naczepę. No i wyszedł taki oto składaczek. :)

Nijhof-Wassink 001.jpg
Nijhof-Wassink 002.jpg
Nijhof-Wassink 003.jpg
Nijhof-Wassink 004.jpg
Nijhof-Wassink 005.jpg
Nijhof-Wassink 006.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
bo jedyne co można mu zarzucić, to czerwony tuning tylnych świateł :p
Tu niestety nie masz racji. Naczepa ma czerwone przezroczyste światła, tylko słabo to widać, bo cała rama jest też czerwona. Może na tej fotce będzie lepiej widać.

Nijhof-Wassink 009 2.jpg


O blachy też się upomnę :D
No niestety, blachy leżą i czekają na modelarską wenę i czas, bo ostatnio to nie za bardzo mogę wygospodarować wolnych chwil i modelarstwo poszło w odstawkę. :(
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Nijhof zawsze przyciąga większa uwagę, chociaż nadal moim marzeniem jest jakiś model w tych barwach wykonany przez Herpę. Bo niestety AWM jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia...
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
O AWM było chyba już wszystko napisane . Nie są idealne, ale sam posiadam kilka sztuk i za samą unikatowość malowań i konfiguracji, czasem warto się przełamać. Bardzo ciekawy model Ci wyszedł i chętnie widział bym go u siebie...
 

Podobne wątki