• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Wygląda bardzo ładnie (tylne lampy wyszły nieźle). Niezły pociąg drogowy można zbudować, rodem z Australii. Kierownica po której stronie?
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Poprzednikowi zdecydowanie to do pięt nie dorasta. Mam podobne odczucie co Bartek. Ale myślę, że można by coś z niego wykrzesać i jeszcze by to wyglądało dobrze.
 
Ostatnio edytowane:

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Mimo, że prosty model to bardzo mi się podoba. Obserwowałem go na portalu, ale odpuściłem ze względu na inny model teraz trochę żałuję.
Jest to nie tylko Australijska wersja, ale bym powiedział że typowo Amerykańska.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Zrobiłem sobie z Kibri taką naczepę plandekową, która ma imitować te ciągane przez Jelcze. Dawcą był Kibri.

Naczepa Kibri do Jelcza 001.jpg
Naczepa Kibri do Jelcza 002.jpg
Naczepa Kibri do Jelcza 003.jpg





A z Jelczem wygląda tak:


Jelcz z naczepą Kibri 001.jpg
Jelcz z naczepą Kibri 002.jpg
Jelcz z naczepą Kibri 003.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Jeżeli jest możliwość prośba o zdjęcie bez koloru.
Proszę bardzo, jest i monochromatyczne zdjęcie:

Jelcz z naczepą Kibri 004.jpg




można by jeszcze delikatnie zwashować :)
Taki mam zamiar, tylko jeszcze nie było kiedy tego zrobić. Weekend się skończył i trzeba nadrabiać teraz, bo nawał pracy przez te wolne dni taki, że "nie ma kiedy załadować taczek". :D


Czy ten zestaw z Kibri jest nadal gdzieś dostępny czy to ze starych zapasów?
To ze starych zapasów, ale czasem jeszcze można go trafić na alledrogo.
Tak w ogóle to popytaj u Pawła z Toys&Models, bo on ma dostęp do modeli Kibri, albo zapytaj sprzedawcę z allegro Prolux-PKP, on też sprzedaje Kibri i ściąga z Niemiec od producenta.

Naczepa Kibri 001.jpg
 

Podobne wątki