• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Gdzieś mi umkła ta ostatnia prezentacja , a model jest znakomity . Te barwy bardzo mocno mnie już kiedyś ujęły , ale je sobie odpuściłem i do teraz żałuje tej decyzji . Ta nowa scania jak dla mnie jest idealna . Malowanie mi się bardzo podoba , a do tego zestawiona z wywrotką . Grupowe jest świetne . Życzę powodzenia w nabyciu tych dwóch pozostałych .
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Fajnie zrobiony, ma swoj klimat, podoba mi się :) Jedynie co bardzo mnie razi to migacze i tylne lampy, nie ładnie zrobione, jakby w paincie malowane.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Marudzicie z tymi światłami... ;) To adamowy Star i przerobiony jest w taki właśnie sposób. Światła są dobre. Niestety zdjęcia w powiększeniu pokazują każdą, nawet najmniejszą niedoskonałość. Jak się patrzy na model z odległości kilkudziesięciu centymetrów to takich szczegółów naprawdę nie widać. :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.763 301 15
na moje to zdjęcie wygląda jakby ktoś je "dry brushem" przeciągnął - może to taki sprytny aparat? Bo faktycznie te klosze świateł dziwaczne... Poza tym pięknie.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.763 301 15
Wiem Heniu, ale ten jest tak zrobiony i nie będę go już przerabiał. Pewne elementy w naszej skali trzeba zaakceptować. Mój wzrok już coraz bardziej mówi mi, że trzeba przerzucić się na zbieractwo, a modelarstwo powolutku odłożyć do lamusa...
Oj tam oj tam.. dobra lupa wszystko naprawi. Ja też mam wzrok do d..py do tego stopnia, że diody smd 0402 nie widziałem, ale przy lupie, to mogę na niej rysować wzorki...
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
:(
Wiem Heniu, ale ten jest tak zrobiony i nie będę go już przerabiał. Pewne elementy w naszej skali trzeba zaakceptować. Mój wzrok już coraz bardziej mówi mi, że trzeba przerzucić się na zbieractwo, a modelarstwo powolutku odłożyć do lamusa...
Rozumiem Cię Maćku bo sam już też mam taki problem i dylemat jednocześnie:(
Natomiast gdybyś nie wspomniał kto jest autorem tej przeróbki to pewnie nikt by się w takim tonie nie odezwał bo model jest fajny.
Lecz wiadomy nam kolega zazwyczaj robił prace na takim poziomie, że „mucha nie siada” Lecz ostatnimi czasy pojawiają się takie jego prace, które dają powody do dyskusji. Być może, jest to efekt przyspieszenia aby skrócić czas oczekiwania lub / oby nie / stawia bardziej na ilość kosztem jakości.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
No to z jednej strony mnie to cieszy, a z drugiej jednak martwi:( bo dotychczas dyskusja z Tobą w tle dotyczyła głównie terminowości realizacji modeli. Nigdy natomiast nie spotkałem się z uwagami dotyczącymi samych modeli. ;)
 

Podobne wątki