• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Dotarła paczka od Pawła z Toys&Models i dziś Scania w barwach szwajcarskiego Dornbierer Staad. To już szósty model z tego miasta w mojej kolekcji.

Scania Dornbierer 001.jpg
Scania Dornbierer 002.jpg
Scania Dornbierer 003.jpg
 
Ostatnio edytowane:

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Posiadam jeden model w malowaniu tejże firmy, według mnie na nowa scania bez spoilerów, spięta z wywrotką i w takim malowaniu wygląda dosyć przyzwoicie i może cieszyć oko! :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Maćku Dornbierer to firma, która mieści się w szwajcarskim Thal. Postarali się przy tej Scanii trzeba przyznać, porządnie wykonany model. Ciekawa konfiguracja i mnóstwo detali cieszą oko.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Aż z ciekawości pogooglowałem i wychodzi że brakuje Ci Maćku jeszcze 27748 i 32900 - tutaj znajdziesz zdjęcia wszystkich modeli w tych barwach: http://www.fritzesmodellboerse.de/schaufensterherpa/herpa/dornbierer/index.htm
Dzięki. Ja jakoś nie pogooglowałem, chyba z lenistwa, ;) ale z tego co widzę, to małe szanse na ich kupienie w normalnych cenach. Praktycznie niespotykane zestawy na serwisach aukcyjnych, a jak już się pojawiają to ceny mają zabójcze. No ale może kiedyś... ;)
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Zacznę nietypowo:), od pochwał dioramek i tła do każdej prezentacji. Idealnie komponuje się stara droga do wiekowych modeli, a współczesna szosa zaś jest doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej floty pojazdów.
Kolekcja Dorbiererów zacna. Bardzo mi się takie tematyczne kolekcje podobają. Ale chciałbym wrócić do Jelonka, bo ten model jest rewelacyjny. Kto jest producentem tej miniatury?
Co do naczepy, to Kibri robi też takie stare z podwójną osią. Może nie są zbyt kunsztownie wykonane, ale kupując je z drugiej ręki mogą być dobrą bazą wyjściową do przeróbek.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Trochę nie mogę się oswoić z nowym wyglądem strony forum i opuściłem ostatnią prezentację :) Nowość ze Szwajcarii którą pokazałeś jest fantastyczna.Te barwy są świetnie dobrane.
 

Podobne wątki