• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Mimo, że nie jest to model z kręgu moich zainteresowań to miło się go ogląda:) Powiem Ci Maćku, że Twoja dioramka u kolejnych modeli przez Ciebie prezentowanych podkreśla ich walory, przysłaniając pewne niedociągnięcia (y) Z przyjemnością tu zaglądam:)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Takiej Ify jeszcze chyba nie widziałem, mi to przypomina starą Tatrę, jakich jeszcze sporo można spotkać u naszych południowych sąsiadów. Sam model dosyć ładnie wykonany.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ifa jak Ifa, ale Skoda jest fantastyczna i też sobie taką zafundowałem, tylko że no name. Moją naczepę też wystrzelę w "kosmos" i załaduje jej jedyny słuszny ładunek :ROFL::ROFL::ROFL:... Jeszcze chętnie bym zobaczył porównanie z tą od "Saw-a".
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
Dziś drugi model Ify, z tym że wywrotki. Model zrobiony przez Herpę i niestety, jakość nie warta swoich pieniędzy. Nie dość, że wycieraczki to srebrne kreski na szybie, przednie światła to jakiś horror, to i goła tylna belka wołają razem o pomstę do nieba. :mad::confused::mad::confused::mad::confused:

Ifa Herpa 001.jpg
Ifa Herpa 002.jpg
Ifa Herpa 003.jpg
Ifa Herpa 004.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Czekałem na te modele Herpy, ale teraz widzę że trzeba odpuścić zakup. Trochę mi przypomina Stary z pewnej firmy. Znaczy jest baza, ale żeby wyglądało trzeba sporo pracy włożyć.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
No cóż, jaki to model każdy widzi i ma własne motywacje aby go nabyć lub nie. Myślę, że gdyby prezentowałby go ktoś inny, a nie Ty to mogłoby mu się dostać za pokazywanie zabawek.:) Żałosne jest to, że w dzisiejszych czasach Herpa wypuszcza coś takiego i to jeszcze za taką cenę.
 

Podobne wątki