• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Tak jak wczoraj rozmawialiśmy, tylne światła w tych starach to tragedia, ale można by coś samemu wykombinować. Niestety mnie osobiście do Starów nic nie przyciąga, ale to może dlatego że za młody jestem;) Bo ja wychowałem się na Scanii 144L:D A co Ursusa to trzeba przyznać że Irokez zrobił kawał dobrej roboty. Super wygląda w takim malowaniu i z ta patyną. Dorwać jakąś przyczepę czy rozrzutnik i w pole;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Tak, targi mogę zaliczyć do udanych. Wracałem z bardzo lekkim portfelem, za to zadowolony.
Dziś taki składak. Co prawda kontenery mają te same numery, ale na razie tak musi być. Jak znajdę taki kontener z innymi numerami, to zamienię.

IMG_4071.jpg
IMG_4072.jpg
IMG_4073.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
Kabiny z tymi srebrnymi pasami zawsze lubiłem, natomiast moja uwagę zwrócił napis Krone na belce.Ta naczepa to Herpa? W życiu takiel nie widziałem, owszem robili różnych firm, ale Krone nie spotkałem.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
No to "zabiliście mi klina". Zacząłem szukać i: ciągnik ma znaczek Herpy, a naczepa jak i kontenery to "no name" . Żadnego znaczka, ani żadnego napisu. Jedyny napis jaki jest na naczepie to właśnie KRONE na tylnej belce. Ponieważ wszystkie elementy kupowałem osobno i od innych sprzedawców, to niestety nie pomogę.
Naczepa ma przesuwany element mocujący kontener. Można założyć jeden kontener 20' i przesunąć go do przodu. Poniżej fotki.

IMG_4091.jpg
IMG_4092.jpg
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
Nawiążę jeszcze do poprzedniej prezentacji. Ursus Irokezowi wyszedł świetnie i patyna jest ok. Ledwo co z pola wyjechał :D
Natomiast stary mnie osobiście nie przekonują, fajne nadbudowy ale to wszystko jakieś takie plastikowe - może gdyby je pomalować i dodać blaszki SAW, usunąć koszmarną tylną belkę to efekt byłby fajny ;) No i jak słusznie zauważono cena potężna.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Cieszę się, że moje składaki się podobają. Natomiast dziś kolejny model, tym razem nie składak. Następny Betz w mojej kolekcji. Tym razem Mercedes SK w limitowanej edycji. Herpa dała z siebie wszystko i model wyszedł z dużą ilością szczegółów. Zresztą zobaczcie sami.

IMG_4093.jpg
IMG_4094.jpg
IMG_4098.jpg
IMG_4095.jpg
IMG_4096.jpg
IMG_4097.jpg
IMG_4100.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Model posiada naprawdę dużo szczegółów, Herpa stanęła na wysokości zadania ale pewnie tylko dla tego że, model jest w żółtym opakowaniu, bo te z czerwonych opakowań nie mają aż tyle oznaczeń.:)
 

Podobne wątki