• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
A dziś poszperałem w pudłach, znalazłem trochę elementów i wymodziłem takiego składaka. Nie wiem, czy naprawdę taki jeździł gdzieś po drogach, ale ten mi się podoba. W wolnej chwili będę musiał jeszcze popróbować i zrobić coś z tyłem naczepy, bo na razie to taki goły.

IMG_3907.jpg
IMG_3908.jpg
IMG_3909.jpg
IMG_3910.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Trochę było przerwy więc trzeba coś pokazać. Niedawno do mnie dotarł pierwszy model z firmy MEMO. To Mercedes SK wywrotka. Model wykonany bardzo starannie, zresztą zobaczcie sami.
IMG_3903.jpg
IMG_3895.jpg
IMG_3896.jpg
IMG_3897.jpg
IMG_3900.jpg
IMG_3914.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Model Memo a w tym malowaniu to Roco.Musieli mieć jakiś "biznes" skoro pozwolili na pakowanie tego modelu przez austryjaków.Miałem ten model już wiele lat temu, więc może chodziło im o wypromowanie marki pod szyldem znanej firmy.Fakt jest jeden, model świetny i wart tych kwot jakie osiąga.
 
M

Maverick

Gość
Taki sam a może i ten dokladnie model "wisial" od okolo dwóch lat na allegro u sprzedawcy Tomi7bis za 99zl i nikt go nie chcial kupić ale jak go kupil i wystawil inny sprzedawca to cene osiągną znacznie wiekszą :ROFL: i to się nazywa paranoja :D.
Model też oczywiscie posiadam w swojej kolekcji bo jest na prawdę świetny ale ja nie dalbym za niego aż tyle kasy ile dają za niego na allegro.;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Taki sam a może i ten dokladnie model "wisial" od okolo dwóch lat na allegro u sprzedawcy Tomi7bis za 99zl i nikt go nie chcial kupić ale jak go kupil i wystawil inny sprzedawca to cene osiągną znacznie wiekszą :ROFL: i to się nazywa paranoja :D.
Model też oczywiscie posiadam w swojej kolekcji bo jest na prawdę świetny ale ja nie dalbym za niego aż tyle kasy ile dają za niego na allegro.;)
Może dlatego że trzeba wiedzieć co się ma i co się sprzedaję.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Albo tak dziala magiczne dla co niektórych slowo "Memo";) Co by nie mówic model bardzo fajny i wykonany bardzo ladnie ale ja należę do tych ludzi, którzy za taka kasę jaką one uzyskują na allegro wolą mieć bardziej "atrakcyjny" model lub nawet kilka.:cool:
Te modele rzeczywiście na alledrogo uzyskują szokujące ceny, natomiast ten na ebayu miał cenę około 16 eurasów. Tu masz link do zakończonej aukcji.

http://www.ebay.pl/itm/370650099361?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_535wt_952

Niestety nasze alledrogo naprawdę jest drogie i niektórzy sprzedający ceny podają z sufitu.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Te modele rzeczywiście na alledrogo uzyskują szokujące ceny, natomiast ten na ebayu miał cenę około 16 eurasów. Tu masz link do zakończonej aukcji.

http://www.ebay.pl/itm/370650099361?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_535wt_952

Niestety nasze alledrogo naprawdę jest drogie i niektórzy sprzedający ceny podają z sufitu.
A to nasza wina że, są takie ceny w końcu ktoś to licytuję, przebija jeden drugiego to potem sprzedający chce jeszcze więcej i wcale się nie dziwie.:(
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Dziś nowe nabytki prosto z targów Hobby w Poznaniu. Na początek Ursus C325 wykonany przez kolegę Irokeza. Następne dwa to Stary 28 produkcji AdamModellbau. Pierwszy w wersji polewaczki z MPO Warszawa, a drugi to chłodnia ze SPOŁEM.

IMG_4074.jpg
IMG_4075.jpg
IMG_4076.jpg
IMG_4077.jpg
IMG_4080.jpg
IMG_4081.jpg
IMG_4082.jpg
IMG_4083.jpg
IMG_4084.jpg
IMG_4085.jpg
IMG_4059.jpg
IMG_4060.jpg
IMG_4061.jpg
IMG_4066.jpg
IMG_4062.jpg
IMG_4063.jpg
IMG_4064.jpg
IMG_4065.jpg
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Co tu dużo mówić - rarytasy, rzadkie i kosztowne. No i bardzo fajne.
Czy kabiny w starach są pomalowane, na zdjęcie patrząc wydaje mi się że tak, ale chciałbym się upewnić?
W starach rażą te tylne lampy :/ Jako modele są bardzo kuszące, bo praktycznie konkurencji nie da się kupić. Ale są dosyć drogie, i taki detal zniechęca :(
 
M

Maverick

Gość
Ursus mi się podoba(y) Choc jak dla mnie za bardzo pobrudzony i ja zamówilem leciutko spatynowanego ale to rzecz gustu. Co do starów to dla mnie tragedia na kólkach, WUKO w szczególności i jeszcze ta ich cena... :rolleyes: Jakby kosztowaly z 30zlotych to bylo by to do zaakceptowania.
 

Podobne wątki