• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Dziś dodam do Scanii jeszcze jeden model polonika. Taki składak, ciągnik z Herpy, naczepa z AWM. Jak na razie nie udało mi się znaleźć oryginalnego ciągnika do tej naczepy. Dlatego taki składak.

IMG_3833.jpg
IMG_3834.jpg
IMG_3837.jpg
IMG_3838.jpg
IMG_3839.jpg
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Kapitalny zestaw mafo pokazałeś.Zarówno ciągnik jak i naczepa bogata w oznaczenia idt.choć naczepa bardziej okazalsza jest to fakt. Pozazdrościć modelu;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Dziś kolejny polonik. Model zrobiony przez kogoś (nie znam wykonawcy) i dotarł do mnie w takiej postaci. Muszę jeszcze dopasować, tzn. kupić jakieś lusterka i chyba będzie OK.

IMG_3824.jpg
IMG_3825.jpg
IMG_3826.jpg
IMG_3827.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Maciek jak ty pokażesz model to już taki konkret.Bardzo ciekawy model ale jak na mój gust to samoróbka dobrze wykonana, tak jak Piotr napisał trochę patyny i ideał.
Nazbierałeś naprawdę bardzo fajnych poloników.
Z lusterkami do Scani nie powinno być większego problemu.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Miła wiadomość kubamich1. Trzeba będzie obserwować nowości Herpy lub AWM.
Dziś kolejny model, tym razem z włoskich autostrad. Iveco Stralis w barwach BFC. Ponoć widywano tego przewoźnika także i na polskich drogach. Producentem jest AWM.

IMG_3840.jpg
IMG_3841.jpg
IMG_3842.jpg
IMG_3843.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Dziś pokażę trochę starego Permotu z czasó jeszcze Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Wiem, że nie powinienem wrzucać tylu modeli na raz, ale pokazuje je poglądowo. One właściwie mają wartość historyczną, bo jakość wykonania daje dużo do życzenia. Warte są posiadania, jeśli ktoś chce mieć modele z lat PRL-u.
Skoda 706 RT w różnych odmianach.

IMG_5705.jpg
IMG_5706.jpg
IMG_5707.jpg
IMG_5708.jpg
IMG_5709.jpg
IMG_5710.jpg
IMG_5711.jpg
IMG_5712.jpg
IMG_5713.jpg
IMG_5714.jpg
IMG_5716.jpg
IMG_5717.jpg
IMG_5718.jpg
IMG_5719.jpg
IMG_5720.jpg
IMG_5721.jpg
IMG_5722.jpg
IMG_5723.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Tymi modelami(jeśli w dzisiejszych czasach można je tak nazwać) bawiłem się w dziciństwie.Wtedy je bardzo lubiłem i posiadalem chyba całą kolekcję.Czasy się zmieniają, człowiek zaczyna doceniać to co lepiej wykonane a mimo to te stare Skody nadal potrafią sprawić sporo radośći.Teraz zabawa polega na rozmontywaniu i przemalowywaniu a przy okazji wymianie większośći elementów na lepsze.Te Skodziny to bardzo dobra baza wyjściowa pod fajny model.Najfajniejsza z kontenerem.
 
M

Maverick

Gość
Od jednego z modeli premotu waśnie zaczeasię moja przygoda z kolekcjonowaniem modeli w 1-87. To byo jakieś 30 lat wstecz i by to model polewaczki w zielonym kolorze, i żeby byo jeszcze ciekawiej to mam ten model do dziś dnia w orginalnym opakowaniu.:)
 

Podobne wątki