• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#42
Bardzo mi miło, że Steyry się podobają. Za to dziś Mercedes, taki staruszek, z Culina Spedition.

IMG_3621.jpg
IMG_3622.jpg
IMG_3623.jpg
IMG_3624.jpg
IMG_3625.jpg
IMG_3626.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
#44
Mercedes SK w tym wykonianiu kompletnie mi się niepodoba.Co innego Steyry z Roco.Lata mijają, technika "idzie" do produ a nadal żadna firma nie potrafi zrobić tak dokładnie naczep z takimi świetnie odtworzonymi plandekami.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#46
SK to już klasyczna ciężarówka do tego bardzo ładna, widać że, był to jakiś lepszy zestaw bo SK ma bardzo szczegółowe malowanie.
Gratuluję kolejnego klasycznego modelu.
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
#48
Świetny ten Steyer z tą naczepą jumbo, jakiś czas temu prawie go miałem i teraz oglądając Twoje zdjęcia tym bardziej żałuje, że go nie kupiłem :/
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#49
Co do modeli Steyr-ów to już przedmówcy wyczerpali temat zachwytów i ich wykonania.Sam posiadam trzy sztuki w tym jeden bardzo unikatowy,jak ogarnę umiejętność kopiowania zdjęć do tego forum to go pokażę.
Co do eksploatowania pojazdów marki Steyr to mam mieszane uczucia bo jeżdziłem nimi 15 lat (ostatni w moim awatarze).
Jeżeli potrzebujesz lusterka do Steyr-ów to napisz na pw.mam jeszcze dwa komplety oryginalne Roco niestety tylko w kolorze srebrnym na pewno się dogadamy (y) i gratuluje powiększania kolekcji samochodów ciężarowych.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#50
Bardzo mi miło, że moje Steyry znalazły Wasze uznanie. Dziś następny model znaleziony okazyjnie na eBayu.
Volvo F89 od Shenkera.

IMG_3627.jpg
IMG_3628.jpg
IMG_3629.jpg
IMG_3630.jpg
IMG_3631.jpg
IMG_3632.jpg
 
M

Maverick

Gość
#51
Mam parę Schenkerów i w swoich zbiorach ale tego akurat nie, choć powinienem. Chociażby ze względu, iż jest on ze Skandynawii i będę Cię Mafo musiał trochę "zmolestować", i wyrwać go od Ciebie.:)
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#52
Volvo jak to Volvo - stare ale jare. Ja jeszcze powrócę do Steyr-ów - modele naprawdę się świetnie prezentują, sam miałem te 3 ostatnie, ale poszły do Toniego. Czekam aż w końcu zdobędziesz jakiegoś z pługiem bo sam zawsze miałem ochotę na taki model i na ochocie się kończyło.I wkrótce trzeba będzie też "rodzinną" cyknąć.
pozdr.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#54
Wiesz Michale, ciężarówek ze śmigiełkiem na masce nie ma, więc trzeba szukać innych firm w dużych gabarytach. :)
A teraz dla Mavericka: od Schenkera dotarły jeszcze takie dwa "bunkry".

IMG_3633.jpg
IMG_3634.jpg
IMG_3635.jpg
IMG_3636.jpg
IMG_3637.jpg
IMG_3638.jpg
IMG_3639.jpg
IMG_3640.jpg
IMG_3641.jpg
IMG_3642.jpg
IMG_3643.jpg
IMG_3644.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#55
Maciek jak się zabrałeś za kolekcjonowanie ciężarówek to raz że, tempo masz zabójcze a do tego same rarytasy wykupujesz.
Volvo Schenker wszystkie bez wyjątku są extra, szczególnie podoba mi się ten z kontenerem, ciekawe i dość nietypowe jest zamykanie tego kontenera.
Gratuluję naprawdę świetnych modeli.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#56
Ja generalnie idę podobnie do Ciebie. Wyszukuję okazji. Tym razem trafił się taki potrójny secik u jednego sprzedawcy, a że cena była dobra, to nie zważałem np na to, że nie ma lusterek, i że modele nie nowe (jak to oni piszą... wszystko widać na zdjęciach, lub kupujesz model ze zjęcia). To i są u mnie. Natomiast chęci są, ale nie zawsze można kupić to co się chce.
Jak interesuje Cię Schenker z takim bunkrem to masz np tu:

http://www.ebay.pl/itm/HERPA-LKW-VO...elzeugautos&hash=item20c99cb305#ht_637wt_1186
 
M

Maverick

Gość
#57
Tym razem to oba mi się podobają ale bardziej ten z kontenerem. Co do zakupów na eBay to nie kupuje na tym serwisie ze względu na bardzo częste ograniczenia w wysyłce a dokładniej do Norwegii i tylko się wkurzam.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#58
I do mnie dotarł (co prawda dopiero dziś) kolejny model od SAW-Models. Jelcz 315 w barwach z filmu "Prywatne śledztwo". Waloryzacja zrobiona ręką Seweryna.
Miłego oglądania :).

IMG_5753.jpg
IMG_5754.jpg
IMG_5755.jpg
IMG_5756.jpg
IMG_5757.jpg
IMG_5758.jpg
IMG_5759.jpg
IMG_5760.jpg
IMG_5761.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#59
Rewelacyjny jest ten Jelcz i fajnie że dałeś tyle szczegółowych fotek.Dokładność tego modelu powala , jakby tak jeszcze dać koło zapasowe z oponą która posiada bieżnik to 100%.
Gratuluje choroby zwanej Jeloczomanią lub Jelczofobią.:)
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#60
Jelcz jest super, a ja już mogę spokojnie oglądać takie prezentacje bo już zamówiłem identycznego. Cóż jeszcze mogę napisać? Dzięki za takie fotki....i czekam na kolejne.
pozdr.
 

Podobne wątki