• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#21
Gablotka imponuje zawartością.Uazów widzę że masz więcej niż ja a i samych Jelonów sporo Ci się zebrało.Daf z Polmatu interesującym uzupełnieniem betzowej podkolekcji.
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#22
Bardzo piękna kolekcja aut ,a na dioramce widok swojskiej szosy z innego świata......
Mi się przypomina film ,,DROGA'' Z Panem Gołasem w roli głównej.


NIE WKLEJAMY ZDJĘĆ / FILMÓW W CZYJEŚ TEMATY !!! Maverick
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#23
Mafo Twoja gablotka robi piorunujące wrażenie. Masz super szybkie tempo kolekcjonowania, bo pamiętam jak jeszcze nie dawno nie miałeś innych modeli niż modele z szachwonicą.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#24
Masz super szybkie tempo kolekcjonowania, bo pamiętam jak jeszcze nie dawno nie miałeś innych modeli niż modele z szachwonicą.
Super szybkie to chyba nie. Kupuję, jeśli model mi się podoba i cena jest przystępna, a okazji można trafić wiele. Czasem rzeczywiście kupię więcej, ale to w przypływie gotówki. Nie ma tylko czasu na zrobienie dobrych fotek i pokazanie ich. Jedną z pierwszych ciężarówek kupiłem przecież od Ciebie (dawno temu), a jeszcze jej nie obfociłem. Po prostu brak czasu, ale muszę to nadrobić. :)
Dziś taki właśnie nabyty okazyjnie (za dosłownie kilka eurasów). Stare Volvo F12, producent - Herpa.

IMG_3566.jpg
IMG_3567.jpg
IMG_3568.jpg
IMG_3569.jpg
IMG_3570.jpg
IMG_3571.jpg
 
M

Maverick

Gość
#25
Lubię takie modele jak te Volvo.:) Co prawda nie są one tak "wypasione" jak te najnowsze, produkowane obecnie ale i tak są świetne jak ten, który pokazałeś w barwach DFDS.

Mafo Twoja gablotka robi piorunujące wrażenie...
Witaj Michał! Cieszę się bardzo, że wreszcie do nas zawitałeś, a co do gablotek to Ty dopiero masz co pokazywać, a twoja flota modeli w barwach TNT jest chyba największa w Polsce, więc nie mogę się już doczekać kiedy ją i pozostałe swoje modele tu pokażesz.;)
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
Volvo jest świetne. Mimo to że jest stare i nie posiada wielu detali bardzo mi się podoba. Miałem kiedyś podobne nie wiem czy nie takie samo i się go pozbyłem czego teraz żałuję. Stare modele mają w sobie coś co wywołuję wielką chęć do ich posiadania.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#27
Macie rację koledzy, stare modele, czy też modele starych samochodów są na tyle ciekawe, że po prostu warto je posiadać. Ja to nazywam "ten model mnie chce" więc nie ma wyjścia i trzeba go kupić.
Dziś jeszcze jeden (nabyty okazyjnie)z oldtimerów austriackich szos produkcji Roco.
Nawiasem mówiąc modele samochodów z Roco są bardzo realistycznie wykonane, a jest to przecież stara produkcja. Niestety Herpie trochę brakuje.

Steyr 91

Zobacz załącznik 70022
IMG_3572.jpg
IMG_3578.jpg
IMG_3579.jpg
IMG_3580.jpg
IMG_3581.jpg
IMG_3582.jpg
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#28
Klasyki w Twojej kolekcji są świetne... jak zawsze.
Co do moich modeli, to oczywiście za kilka dni zacznę pokazywać co tam się ukrywa na moich półkach.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#31
Maciek gratuluję PRL-u. Coś pięknego i jak Piotruś napisał trochę patyny i modele jak żywe. WB też ładny, ale już nie gra tak na emocjach jak zabytki :).
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#33
Widzę, że pierwszy nowy model ciężarówki w twojej kolekcji. Trzeba przyznać, że jest wspaniały. Dużo detali, oznaczeń no i oczywiście uroda mp3 sprawiają, że model można podziwiać cały czas. Gratuluję nabytku.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#34
Dziś wracamy do oldtimerów, kupionych okazyjnie, niestety bez lusterek. Pogoda marna i światło kiepskie, ale fotki chyba niezłe.
Steyr 91 produkcji ROCO.

IMG_3651.jpg
IMG_3652.jpg
IMG_3653.jpg
IMG_3654.jpg
IMG_3655.jpg
IMG_3656.jpg
 
M

Maverick

Gość
#36
Kurcze przeoczyłem twoją poprzednią prezentację a Mercedes WB jest świetnie wykonany i jest jednym z niewielu, który chetnie widziałbym w swojej kolekcji pomimo tego, że nie przepadam za WB.
A co do dzisiejszej prezentacji to ten Steyer jest też bardzo fajny i też mam go w swoich zbiorach. Kiedyś nawet myślałem o jego przeróbce na "Schwarza" bo ma bardzo podobną kolorystykę.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#37
Maciek Steyr jest super i tą wersję również posiadam w swojej kolekcji ale jak tak dalej pójdzie to bardzo szybko mnie przegonisz w ilości Steyr-ów w kolekcji.
W sumie to dobrze bo robisz dobre fotki i jest co podziwiać.
Gratuluję świetnego modelu.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#38
Tak, Steyry podobają mi się bardzo. Pamiętam je jeszcze jak jeździły po naszych drogach (oczywiście w innych malowaniach). Jak się Wam podobają, to jeszcze jeden z tej samej przesyłki, tylko z inną naczepą, oczywiście od Roco.

IMG_3645.jpg
IMG_3646.jpg
IMG_3647.jpg
IMG_3648.jpg
IMG_3649.jpg
IMG_3650.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#39
I ten też wspaniały na szczęście też go posiadam.:)
Już nie wiele zostało 91,w modelach oczywiście bo w realu była taka mnogość zabudów i rodzajów.
W Szczecinie jest jeszcze kilka śmieciarek , bramowców i wywrotek w ciągłej eksploatacji.
Jeszcze raz gratuluję.
 
M

Maverick

Gość
#40
A ten jeszcze ładniejszy od poprzednika a ta plandeka świetna. Ten model jest na mojej liście zakupowej od dłuższego czasu ale zapewne wkrótce i on trafi do moich zbiorów. Większość modeli Steyerów to chyba została przerobiona na PKSy i te, które pokazujesz czyli w orginalnym malowaniu to już nie długo będą perełkami.;)
 

Podobne wątki