• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
No to pokazałem już wszystkie moje AWM-owskie pojazdy z grupy H.Essers-Centrum, więc nadszedł czas na fotkę grupową, o którą kilku kolegów mnie prosiło. Na dioramce niestety nie zmieściły się, za mała. :(

IMG_9816.jpg
IMG_9817.jpg
IMG_9818.jpg
IMG_9827.jpg
IMG_9828.jpg
IMG_9831.jpg
IMG_9830.jpg
IMG_9829.jpg
 
Reakcje
10.794 67 1
Zostałem rzucony na kolana tymi zdjęciami . Rewelacja to mało napisane . Wczoraj się przez pół godziny na nie patrzyłem i jeszcze mi było mało :D Patrzą na te zdjęcie dostrzegam mały paradoks . Mianowicie jak dla mnie najciekawszy modelem z pośród tej grupy jest man F2000 , aczkolwiek na zdjęciu grupowym dla mnie wypada najsłabiej . A i jeszcze jedno zdjęcie do poprawki bo Maćku nie dołączyłeś jeszcze jednego modelu który posiadasz z tej grupy transportowej . Geertrans to też H.Essers . Strona 38 Twojego tematu .
 

Podobne wątki