• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.479 158 2
No to już jest 7 model w barwach tego przewoźnika . Tak na szybko przejrzałem to wyszło ich około 15 , czyli mamy pólmetek prezentacji :D Świetny model . Podoba mi się w nim to pomieszanie barw . Czekam z niecierpliwowścią na kolejne .
Czyli do wystawy w Poznaniu wszystkie zobaczymy na forum u Maćka.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Nieźle AWM tego natrzaskało. Nie widziałem jeszcze Stralisa w ich barwach, to raczej rodzynek, gdyż ponoć aż 95 procent ich floty stanowią auta z lwem na grillu.
Przyznam, że ja też z reguły widuję Many w tych barwach. Może z tym Stralisem to jest tak jak ze Stralisem w AWM-owskim modelu Deltatransu.:D
 
Reakcje
10.765 67 1
Przyznam, że ja też z reguły widuję Many w tych barwach. Może z tym Stralisem to jest tak jak ze Stralisem w AWM-owskim modelu Deltatransu.:D
Spoko , spoko :D Całkiem często widać te stralisy na A2 . Chyba nawet obecny nowy model iveco ta firma w Polsce kupiła jako pierwsza. Fakt jest że zawsze je widziałem pod puszkami . Widziałem jeszcze kilka razy mercedesa MP III . Mają te MP IV i scanie R , ale tego jeszcze nie uświadczyłem .
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
Co do tego Iveco to widziałem ostatnie we Francji właśnie takie i żeby było śmieszniej z naczepą Centrum, więc model jak najbardziej oryginał.:) Na Hiszpanii np. już dwa razy widziałem Stralisa w tandemie co też byłoby ciekawe jako model. A co do modeli to świetne są w tym malowaniu sam kilka posiadam i kolejny jest w drodze do mnie. :)
 

Podobne wątki