• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Betz bardzo ładny, sporo dodatkowych oznaczeń przyciąga oko, ale mimo to nie jest przesadnie upstrzony.
Wracając kilka prezentacji wstecz, o dokładniej do "starów" mam prośbę - możesz sfocić od czoła stara i Jelcza stojącego obok siebie. Poproszę o polewaczkę, bo wygląda jak z odpustowego straganu. Nie miej mi za złe,że na maksa krytykuję te koszmarki, ale próbowałem coś z tym zrobić i ostatecznie się pozbyłem - nie mogłem "dźwignąć" widoku tylnej belki.
Zestawy kontenerowe EKB, bardzo fajne i klimatyczne.
pozdr.
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
Ten model nawet jak na żółte opakowanie ma bardzo dużo oznaczeń, jeszcze tylko SK ciągnik balastowy może się z nim równać. Reszta modeli ogranicza się przeważnie do tablic jakiejś "L" i to wszystko. Gratuluję świetnego nabytku. :)
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Odnośnie tego Betza jeszcze warto dodać, że pierwotnie model ten był dostępny tylko dla wąskiej grupy tzw. VIP i był wydany w bardzo małej ilości, jednak na całe szczęście, Betz zdecydował się go udostępnić zwykłym szarym kolekcjonerom. :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Wracając kilka prezentacji wstecz, o dokładniej do "starów" mam prośbę - możesz sfocić od czoła stara i Jelcza stojącego obok siebie. Poproszę o polewaczkę, bo wygląda jak z odpustowego straganu. Nie miej mi za złe,że na maksa krytykuję te koszmarki, ale próbowałem coś z tym zrobić i ostatecznie się pozbyłem - nie mogłem "dźwignąć" widoku tylnej belki.
Proszę bardzo, poniżej fotki. Star jeszcze bez lusterek i wycieraczek, bo garażuje w pudełku.

IMG_4107-1.jpg
IMG_4107-2.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Co do Stara zgadzam się z przedmówcą, byłem na trgach widziałem na żywo i nie kupiłem.
Wiem że, na rynku nie ma zbyt dużego wyboru i jak ktoś chce zbierać polskie modele to poprostu bierze co jest.
Nie zmienia to faktu że Star wygląda jak wygląda czyli jak zabawka z kiosku ruchu.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Dzięki za foty, widać uderzającą różnicę w wykonaniu (np. reflektory czy "gryl") szkoda tylko, że cenowo nie ma miedzy nimi takiej różnicy. A żeby nie odbiegać zbytnio od tematu twojej kolekcji mam pytanie: planujesz jeszcze jakieś modele starów od AM?
pozdr.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
A żeby nie odbiegać zbytnio od tematu twojej kolekcji mam pytanie: planujesz jeszcze jakieś modele starów od AM?
pozdr.
Mam jeszcze trzy kupione wcześniej i jak na razie nie planuję. Chyba, że pojawi się jakaś ciekawa zabudowa. Niestety Stary jakie są, takie są i czasami nie ma wyboru, bo nie ma innych na rynku. Z chęcią porównałbym produkt Tololoko z tymi, które są u mnie, ale jak do tej pory to nie udało mi się kupić. Zawsze ktoś mnie przelicytował. Ale modelarstwo uczy cierpliwości, więc może niedługo jakiś przyjedzie do mnie.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Qwa!!! No to już totalne przegięcie, taki modelik to bym przytulił bez mrugnięcia. Gratuluję i zazdroszczę, kurcze - zazdroszczę bardzo.
pozdr.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
To niewiedziałem że Memo robiło wersje brudne z ładunkiem.Jak pierwszy raz taki model zobaczyłem u Brody to byłem pewien że to jego robota, nawet chciałem pytać jak wykonał taki fajny ładunek.
Wersja cztero-osioba bardziej do mnie przemawia z tych dwóch pokazanych powyżej.
 

Podobne wątki